Служба новорічна

Автор: Злобний Укр (орфографію та стилістику автора збережено)

Служба новорічна

Хочу розповісти про тих, кому з колаборантів дісталося. «Армійська служба» та «поліція»: на новий рік, з числа «військових» колаборантів все, хто на передовій, отримали не вживати напоїв алкогольних, спостерігати, бо раптом в наступ підуть ЗСУ, як вони це міркують.

Горлівський напрямок — відкачувати 65 солдатів і «офіцерів» від перепою, зняті на ями та відправлені відпочивати. Дебальцевський напрямок відзначився — 8 наркоманів, 32 «військовослужбовці» роззброєні напідпитку та 2 тижні проведуть на ямі комендатури. Донецький напрямок — з передової вивезено на ями комендатури близько 45 осіб, всі документи готують на покарання, південний напрямок — вилучені у солдатів на передовій 45 коробок трав’яних виробів, 15 літрів алкоголю. Особливо багатий вражай був в «9 полку» по дислокації Ленінське-Безіменне, і інші ділянки.
Казармовий резерв, який не потрапив у звільнення і залишився на тривозі, затримано 8 груп, які з ознакою сп’яніння в різних частинах Донецька, Макіївки, Тореза, Шахтарська, Горлівки. Чергові штабів і частин спіймані за вживання алкогольних напоїв в свято, 5 осіб: 2 «лейтенанти», «майор» і 2 «капітани». В частинах проведена командна тривога з підняттям бойових одиниць. Показник — особовий склад в нормальному стані 73%, інші в різних алкогольних станах, вживання наркотиків-свише 150 осіб затримано для обробки. За час чергування комендатурою по всій ділянці виїздів і відповідальні особи до відповідальності притягнуто будить: 625 солдатів, 315 «сержантського» складу, «офіцерів’, від «лейтенанта» до «капітанів»-близько 38, «офіцерів» «майор» — 3 людини. За добу склали «військових протоколів» на 375 «військовослужбовців», які знаходились в звільнені і були в неналежному стані. В основі бійки, п’яні хуліганські дії, затримали їх співробітники комендатури та працівниками «поліції» та іншим підрозділами «ст.мвс».

Під час рейдів «поліції» виявлено понад 5500 порушень порядку, затримано понад 3500 мирного населення в містах за ознакою сп’яніння, «порушення паспортного режиму», гості ОРДО- понад 450 осіб. В Донецьку на «паспортну процедуру перевірки» доставлено 1200 осіб сімейних і самотніх, які знаходились в нічний час з неякісними документами, які доставили в відділ «мвс» ОРДО, де відкатали нові пальчики у 385 осіб і інших по базах пропустили. Затримано 8 осіб, що знаходяться в підозрі органів за злочини раніше скоєні.

Тепер ці дані будуть приховані підчищені, щоб багато кого обілити. Ті, хто п’яні були або за інші дії позбудуться трохи забезпечення грошового десь від 30-50% від оплати, «офіцерів» відстороняти можуть та на передову відправлять командувати або «звання» зняти чи з занесенням може в особисту справу о цій події або грошовим штрафом. Солдатам «днр» гірше — відпрацювання будить їм під наглядом «офіцера», може стройова дисципліна, а може сильна чорнова чоловіча праця десь на пару тижнів і скотиняче життя в частинах своїх

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Служба новорічна
Please follow and like us: