Цінуйте свободу

Автор: Злобний Укр

 Нещодавно Краматорськ, Слов’янськ і інші міста відзначили шість років вигнання сепаратизму з їх міст. Люди, ви не уявляєте, як вам пощастило, що вас позбавили від російського світу, що ви живете з правами людини, що вас не лякають люди зі зброєю, що немає у вас під вікнами тих, хто любить робити людей заручниками для своїх амбіція. Я радий, що ваша молодь має права і не знає, що таке страх і не знають того, як це жити під цілодобовою російською пропагандою. Цінуйте героїв, які подарували вам це все, загиблих і поранених, тих, хто захищають Україну від цієї нечисті.

Для мене ці шість років били складним моментом виживання, я пам’ятаю як ми слухали новини з фронту, думали все закінчиться, в той час як місцеві наркомани зі зброєю і прихвостні з мусорів ще невизначені були. Колаборанти відправляли вантажі і людей з грошима в Слов’янськ, збираючи тут гроші і дебілів на війну, даючи їм зброю і машини. Але початок липня 2014 року визначив долю Донецька.

Як завжди вранці я їхав від знайомої на роботу в сторону Київського проспекту і ось ми дивимося — піша колона йде зі зброєю. Втомлені брудні особи, зброя напоготові, особи російські або з Кавказу. Також багато було тих, хто закривав і командував, була автомобільна колона, яка їхала під крики зі зброєю, било багато прапорів і ті, хто як хижаки дивилися по сторонам. Тоді у мені вибухнуло все :  як же так нас віддали бандитам ? Тих, хто стояли на Майдані, хто ходив з українською символікою, хто ще
боровся, даючи інформацію в СБУ, боячись і цураючись своїх сусідів, які могли повідомити окупантам, дізнавшись, що ти ходив на українські мітинги … І  тут таке… Вони стали все разом в один день : бандити об’єдналися з посібниками окупантів. Як так сталося, що керівники міста та штабу АТО не змогли їх затримати ? Вони ж розуміли, що віддають на розграбування місто… Я дивився, а душа плакала, бо нас кинули… Бо я тепер не зможу виїхати через батьків, їх крім мене ніхто не догляне… Але… Але я радий, що ця доля не спіткала Маріуполь. Ми, місцеві, ми бачили, як окупанти ввечері, розмістившись і поставивши пости, почали свої справи : забирати неугодних, ламати вивіски українські… Так
само штаб колаборантів в білому домі почав вимагати шукати українських патріотів і бізнесменів, принижуючи і знущаючись над заарештованими. Ми бачили, як вони прийшли вбивати і віджимати. Але це було потім… Перші дні вони займали покинуте житло, відбирали машини, гвалтували і вбивали.

У підсумку ми, адекватні жителі Донецька, стали заручниками. Сумно

  Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Цінуйте свободу
Please follow and like us: