День Прапору і день Незалежності в Донецьку в 2021 році

Автор: Злобний Укр (орфографію та стилістику автора збережено)

Цього року Україна відзначає день Прапора і день Незалежності. Я, мешканець Донецька, це свято робив тихо, щоб не хто із сусідів не знав. Як і тисячі людей, які живуть в окупації Донецької та Луганської області та Криму. 30 років ми бачили зліт й падіння нашої Батьківщини, економічні негаразди. Бачили, як країна живе, яким шляхом іде, як іде розвиток, як політики та олігархія зароджувалися та об’єднувались. Олігархія впливала во все сфери країни, ми бачили вплив рф на нашу державу.
Мовне питання було сильно політизовано, в нас пішло розростання сепаратизму російського, але влада, нічого не робила, вони свої інтереси заробляли для москви. Ми не відчівали різниці, де ми йдемо, що ми хочем. До Майдану росія в справи України не лізла як управлінець, но нав’язувала свою точку зору через телеефір і підконтрольні ЗМІ та вплив. Робила ще на різних напрямках: оборона, транспортування газу по нашій територій до Європи. Ціна, яку ми платимо за це, які кошти ми заробляємо на цьому. Також морський флот рф, який незаконно стояв в Криму, бо ті домовленості були для влади гарні на папері, а не мешканцям України. Росіяни впливали на концепцію життя нашої країни, де наші політики хоч схилялися перед нею, но все вказувало, що скоро щось трапиться, бо ми не подобаймось росіянам за нашу сміливість міняти президентів починати революцію. Приклад — помаранчева, яка показала, що ми зможемо все, якщо хочемо. Правда, розвинулась політична криза верхів та прихід до влади олігархів і дурня Януковича з сімейною бандою грабіжників державних коштів і почалось нав’язування більше російського, в російськомовних регіонах України там пішло зомбування російських інтересів.
Майдан почався, люди борються за європейську спільноту, щоб бути там, вмирають на вулицях від пострілів, але обдурені люди сходу та Криму отримують весь негатив від росії в вигляді фейку про бандерівців і українізації, почалась гібридна війна. По-перше, росія офіційно, військовим шляхом Крим забрала. Ми були слабкі протистояти армії Росії, сепаратизм підійматися почав на значний території України, но з ним боролися і перемогли ті люди яки хотіли, щоб залишилась Україна, а не росія. Но ось Донецької та Луганської не пощастило — росія вирішила грати за своїми правилами, звезла більшість прихильників з росії для підтримки сепаратизму в цих областях і захвату міст, де самі співробітники МВС та СБУ зраджували присязі на вірність народу України
Всі знають, які були протистояння в містах: неозброєних людей, які виступали за Україну і як росіяни це з місцевими сепаратистами все розігнали та скільки вбили та покалічили. Потім почалось антитерор в Україні проти сепаратизму, залучати почали ЗСУ та добробати України, які пошли штурмувати міста, визволяючи їх від сепаратистів і найманців росії. Но всі знають, як це тяжко було в той час і ще рф вводить війська без знаків розрізнення — 5 тактичних груп, які перемагали в озброєні та тяжкої зброї, якої не було в більшій кількості у ЗСУ і добробатів. Так почалося пекло і воно триває восьмий рік.
Дипломатичні спроби домовитися з росією не виходять, вона не хоче нічого робити, в неї свій план по принижені української держави. Вона дає зброю та грошей сепаратистам і не хоче завершувати конфлікт. Но людей в окупації тримають як мішені, росіяни ведуть інформаційну війну, людей тримають заручниками, їм нав’язують волю рф. Отримання паспорт рф обов’язково стало в окупації, мову російську стали більше використовувати в освіті, фейки про Україну створюють і бандерівцями залякують людей.
Так, поки були відкриті блок-пости, то патріоти українські на день Прапора і Незалежності влаштовували акції в містах захоплених: то музика в центрі з виконанням гімну, то листівки клеїлися, то прапори в різних місцях що доводило місцеві спеців КДБ до сказу., В цей рік 2021 не вийшло — все зачинено блок-пости, а шлях через росію довго і небезпечно та карателі росіяни поглядають за місцевими сильно. Так що люди, які так люблять прапор України, вивішували прапор у своїх оселях, виголошували тости, відсилали привітання тим друзям, хто в Україні або між собою.
День Незалежності — це особливе свято. Нам дуже боляче було бачити інтернетом, як столиця та інші міста святкують це свято ми, були душею з українцями, но в горлі стояв якийсь ком, сльози були в душі, які просто котились в кудись, що ми не можемо святкувати. Ми спостерігали, як по Хрещатику в Києві їхала техніка та армія України, сильна. Ти морально був з тими, хто там, усіма думками мріяв там опинитися і насолоджуватися всім. Але спогади 2014 року в Донецьку *параду» полонених військових України відносили мислі та твої думки до тієї пори. Ти бачив сильних людей, які пройшли, як Герої. Натовп біснувався і пропагандисти навколо кричали образи, щоб натовп повторював образи та знімали все для телеефірів рф. Ми ніколи не забудемо той день Незалежності, ми пам’ятаємо той погляд військових України, які поглядом казали:»чим ми винні перед вами? Ми хотіли вас захистити від сепаратизму, а ви цілуйте цих сепаратистів і росіян, які пришли вас вбивати за українську мову». 30 років — це маленький крок поки нашої України. Ми віримо, що ми станемо вільними та українська мова буде звучати в кожній родині Україні та півострова Крим не буде більше землі, яку окупувала росія. На територіях України, будимо шанувати всіх українців, військових, які віддали життя в боротьбі з російським агресором і сепаратизмом, будуть пам’ятники, які стануть нагадувати майбутнім поколінням, що не варто кликати росію — вона зрадить і буде вбивати

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

День Прапору і день Незалежності в Донецьку в 2021 році
Please follow and like us: