День шахтаря за три рубля

Автор: Злобний Укр

 На окупованому Донбасі було недавно два свята: день міста Донецьк і день шахтаря. В цьому році свята були якісь нудні, бо після знищення захарченко грошей виділяють все менше. Не було парадів галузевих, не було гулянь, які були при захарченко.

 Після призначення кремлем пушиліна свята стали мляві, як і весь російський світ, який колаборанти тут типу побудували. Так, були гуляння по містах і районах, влаштовували типу народні творчі дні, були подарунки на шахтах у вигляді кулька з гуманітаркою, вітальні значки від «глави діри» до свят шахтаря типу керівникам та інженерам захоплених шахт, які люблять бляшки. Прикрашали міста і сам Донецьк так, що схожим він став на російський мурманськ при приїзду путіна. Також були музиканті нафталінові, яких привезли з рф: напів «агата крісті» та «отпєтиє мошеннікі» для ватної публіки, але й вони не вирішили головну проблему — немає відчуття свята ні в кого. Немає радості у шахтарів і їх сім’їях після цього всього дійства, бо вони працюють за копійки і чекають коли шахраї їм віддадуть зарплату. Зарплати то взагалі окрема розмова —  на підприємствах промисловості та видобутку не виплачені зарплати за 2 місяці мінімум. Але це неважливо, головне бандити в достатку, а холопи зрадіють тому що є. Тому неважливо, що якісь 1,5 мільярда рублів невиплаченої зарплати на всіх є на даний момент, головне що «поліція» та «воєнні», які стежать за порядком, щоб вата смиренною, при грошах.

 А настрої на окупованих таки вже не такі, як в 14 році, все частіше вата хоче крикнути «Україна, допоможи, спаси. Вже сил немає за 6 років, нас тут тримають за дебілів». І саме для цього е пси, які за це отримують зарплату від рф.

 Чергування «поліції та військових» і всіх служб міст обходиться середньо у 20 мільйонів рублів. А ще є двірники та прибиральники вулиць, всім платити треба. І за це все платить росія, бо вона є утримувачем цього стада.

 На прикраси не витрачали багато на свята, тільки цифри поміняли на торішніх вивісках. Проте ці свята були для відволікання населення від насущних проблем, бо життя і майбутнього більшість тут не мають. Навіть салют дуже скромний був, бо в мільйонів 60 рублів по всіх містах окупації обійшовся, хоча роки 3 назад цифра була в 4 рази більшою.

 На цьому у мене все. Дякую за увагу

  Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Please follow and like us: