Хто хоче бути трупом

Автор: Злобний Укр (орфографію та стилістику автора збережено)

Живучи в Донецьку, в окупації бачиш тільки циркові номера. Збори резерву — один з них. Правда, взимку вже проводили це все шоу. Та ось знову на 72 години заберуть осіб на полігони, перевірити їх здатність вмирати раптом за сепаратизм. Як мені стало відомо, навіть «військкомати» цю «резолюцію» скинули терміново, щоб вони з 17 по 19 травня закликали осіб резервістів на збори. Яякщо чесно, «військкомати» були в шоку, але роботу зробили — відправили своїх підопічних вручати «повістки» бюджетникам, учням інститутів і університетів, хто на заочній формі, робітникам підприємств всіх форм власності. Но були ті, хто терміново захворів. І ось, з 7500 «повісток» тільки 3000 офіційно підтвердили свою можливість. Хто був на заробітках, а кого і керівництво відмазати змогло, зробивши довідку про те, що єдиний співробітник, що без нього підприємство зупиниться, а хто сказав, що краще штраф 560-1800 рублів, чим окопи. Так ось, ці три тисячі осіб чекає дуже насичені 72 години. По-перше, їжа солдатська, спати в наметах. По-друге, форма і зброя, стрільби зі стрілецької. Хто гранатометник і кулеметник і хто вже проходив курс, там окремий норматив. Так само, хто володіє технікою: починаючи від легкої та закінчуючи важкою бронею теж веселощі — спочатку покатаємося, постріляємо, а потім мити техніку. Так само кожному заплатять по 500 рублів за перебування на зборах і зарплату за ці дні на підприємствах, все залежить, який ти фахівець і які навички ти знаєш. «Офіцери» резерву — це 1500 рублів. Все це дія обійдеться «оборонному відомству» в 3-5 мільйонів рублів. А для чого все? Для того, щоб кураторам показати, що, можливо, в разі загострення, зібрати може полк і озброїти на «захист». Але скільки він протримається після удару ніхто не порахує і скільки осіб залишать його, кому неохота вмирати вже.

Хто хоче бути трупом
Хто хоче бути трупом
Хто хоче бути трупом

А тепер сценарій: українські війська роблять операцію, зачистку анклаву, а сепаратистів можливості приблизно — «армія», зараз це 18000 сепаратистів, плюс «поліція» і спецчастини плюс «прокуратура» і це ще дасть близько 12000 тисяч осіб, плюс легкопоранені бійці у сепаратистів, це близько 6500 осіб, які вміють воювати. Резервісти, яких від 18 до 55 років перебувають на олівці, це 45-55 тисяч осіб. Для того, щоб цю масу одягнути та взути й озброїти хоча б за 72 години у сепаратистів немає можливості. При тому, росіянин бородай зі своїми добровольцями Донбасу з рф плюс козаки та «армія» з луганського пасічника і їх резервісти ще можуть дати десь 45000 осіб. Але це якщо об’єднати всі «збройні сили» сепаратистів, то вийде приблизно на два анклаву під рушницею 100-120 тисяч осіб. Але для цього потрібна ідея і мотивація сильна щоб вмирати. Так само прикриття від авіації та ракет ЗСУ — українська армія будить чітко робити свою роботу за планом: і авіація, і ракети завдадуть шкоди, а значить голос сепаратистів о том, що в нас протиповітряна оборона з російських зразків або там ще щось, то у світі вже не сприйматимуть, як російську казку що відкопували в шахтах Донбасу. До того ж, таку масу військ управляти та направляти треба вміти, а практика показує, що хоч і місцеві керівники типу вчилися воювати тактикою, яку вони запозичили у талібів і інших, то така тактика дасть збій, а росіянам терміново доведеться рятувати це стадо або просто закрити кордон і не впускати, зібравши всі речі, які вказували на їх присутність, зайнятися вивозом, щоб не вказувало на присутність росії Що не можна вивезти — підірвати та спалити всі сліди. При цьому рятувати Донбас росії не вигідно, втягнуться у війну — це початок повної інтервенції незалежної української землі. Крим вони окупували, а заводити військовий корпус з сотнями танків і реактивної артилерії — це безумство. Та типу звільнимо Київ за три дні — Європа не сприйме риторику того, що там націоналісти принижують населення. Всі ці сценарії загострення кремля не вигідні, це призведе до бійні та падіння рівня життя росіян. Так що весь голос кремля — «ми допоможемо в разі загострення», зводиться тільки до однієї думки — ми зачистити зможемо тих, хто знав багато, а ви розбирайтеся з цим всім лайном самі українці. Поки війни немає, росіяни тільки одне роблять — навколо кордонів української землі зброю накопичують і брязкати можуть. Так що всі ці збори — це цирк для оснащення амбіцій місцевого царя

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Хто хоче бути трупом
Please follow and like us: