Коли в Донецьку впаде міст на ілліча?

Автор: Злобний Укр

 У Донецьку є такий проспект ім Ілліча і є на ньому міст. Міст цей ділить Донецьк на ворошиловський і калінінський райони і проходить над рікою Кальміус. Інженерна споруда ця збудована в стилі совкового монументалізму, бо колись будували і думали що це на століття. Коли його запустили(міст), то потік машин був маленький, але вже з 2000-х років, коли пішло зростання кількості авто в Донецьку, то потік через цей міст виріс + на нього все більше тиснула тяжкість машин, яких все більше ставало і за вагою, і за розмірами.

 До війни на мосту провели невеличкий ремонт смуг автомобільних, щоб не було вібрацій, але до капітального не дійшли (але й тоді непогано кляті бандерівці зміцнили з’єднання прольотів). Потім, коли Євро 2012 закінчилося, мостобудівні організації та інститути провели аудит і розробили систему ‘ для того, щоб міст закрити і транспорт пустити або по проспекту миру, або на проспекту полеглих комунарів. План був дуже амбітний у бандерівців: відремонтувати всі сторони моста, зміцнити перила та пішохідну зону. Спочатку це все заплановано було на 2013 рік, але потім вирішили на 2014 рік перенести все.

Коли в Донецьку впаде міст на ілліча?

 А далі все просто. У 2014 році настали важкі часи українського життя міста — владу захопили проросійські сили і російська зброя, а новим «господарям» не було діла до моста. Поки бої були навколо міста ніхто нічого не хотів робити, бо техніку і боєприпасі завозили по ньому. Коли вщухли активні воєнні дії, то дещо на мосту робили окупанти: міст фарбували, зашпаровували дірки в асфальті і все. А от у 2019 році пройшла експертиза місцевих експертів, які винесли вердикт: пішохідні зони та перила обгородити від людей, бо вони небезпечні. Також на мосту з’явилися провали та самі перила і кріплення згнили на стільки, що тримаються на чесному слові.

 До вторгнення рф, до окупації, на всі роботи, які бандерівці хотіли провести за 2 роки, на модернізацію мосту було вирішено витратити з бюджету міста близько 5 млн гривень плюс роботи підрядних організацій. У підсумку проект виходив у велику копійчину — близько 12 мільйонів гривень з матеріалами та роботами. Але що зробили ті, хто на сьогодні тримають територію Донбасу в заручниках? Просто пофарбували барельєфи та поручні і обгородили все стрічками-парканчиками. На повноцінний ремонт у них немає грошей, росія коштів на ремон не дає, бо за приблизним кошторисом на повний капітальний ремонт потрібно близько 50 мільйонів рублів.

 Чого так дорого? Зросла ціна бетону та інших матеріалів на ринку і вартість праці робітників. Також будівельники, які тут залишилися, не можуть бути фахівцями мостобудівниками, бо це так звані бригади будівельного напрямку. Так, є залізничні фахівці по мостам, але цих фахівців дуже мало плюс начальство з числа колаборантів, яке дещо знає що робити, думає тільки як вкрасти з ремонту. Взагалі задачу виконати по ремонту нереально: більшість спеціалістів вже виїхали, нема рук робочих. Когось позвала доля працювати в других країнах за більш привабливі гроші, хтось пішов на пенсію, хтось звільнився.

 Як думаєте, коли цей міст рухне? Думаю, лишилось мосту недовго.

 Дякую за увагу. У мене все

  Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Коли в Донецьку впаде міст на ілліча?
Please follow and like us: