Маяк гасне

 

Автор: Злобний Укр (орфографію та стилістику автора збережено)

Маяк гасне

Хочу вам розповісти про життя ринку Маяк. До війни всі знали, що там є книжкові і електроніки магазини. До того ж поруч торговий комплекс Маяк, де теж працювали орендарі. Всім вистачало покупців і заробітку, щоб тягнути себе і свої сім’ї. До війни вартість книжкового або мобільного павільйону в 30 квадратів оренда була близько 3000 гривень з усіма податками, трохи більше приміщення здавалися вже дорожче. Місячний оборот двох ринків доходив до 12 мільйонів гривень за місяць плюс охорона ринку в місяць близько 150 тисяч гривень. Середня ціна оренди в торговому центрі Маяк одного метра квадратного дорівнювала від 250 до 500 гривень, в залежності в якому крилі та прохідності людей. Іноді орендарям йшли на поступки на ринку — квадрат торговельної площі можна було зняти за 150 гривень, а могли і 100 запросити, якщо фінансові показники падали у клієнта. При цьому всіх власників берегли, намагалися щоб вони не шукали нових місць.
Ті, хто працював на виносній торгівлі,з столу, просто оплачували місце в день — 50 для пенсіонерів, для інших 100. Також всі знали: якщо хтось вас пограбував на телефон, то його можна знайти з органами МВС тільки на цьому ринку, у тих хто міняє телефони. Так і жили, всім вистачало грошей. Господарі ринку заробляли достатньо, щоб жити, хоча і були судові суперечки за його частини. Проте все проходило без стрілянини.
Але все змінилося у 2014 році, коли місто захопили озброєні загони колаборантів. Вони обклали «даниною» всіх, хто торгував на ринку і торговому комплексі Маяк, його під себе забрало відомство «днр» з керівником диким. Підприємці, хто міг, свій товар вивезли в Україну, а хто залишився і підстроївся під місцевих бандитів. Але сталося непередбачуване — торговий комплекс, який ще пару років пручався і підприємці, бачачи що торгівлі немає, почали з нього тікати та він закрився. Хтось не міг оплатити оренду або борги отримав від «податкової» претензії та конфіскат товару. Зате розцвів бізнес перевірок типу контролю органи місцевої «податкової», які проводять перевірки підприємців, забуваючи як ці підприємці їх годували-одягали, щоб тільки Хунта не прийшла. Але настала пора стягнення грошей з бідних овець.
За час війни ринки, книжковий і радіо, спорожніли в асортименті товарів: якщо книжковий в більшій мірі торгує російською продукцією шкільної та офісної приналежності, то радіоринок — це торгівля незрозумілими товарами з дуже поганою якістю і відсутністю гарантійної обслуги. Хоч ціни там ставлять великі, але якість товару погана. Хоча запчастини знайти не проблема там на апаратуру і на ПК. У зв’язку з війною господарі ринку пристосувались під місцевих бандитів: поставили ціну 500 рублів плюс за квадрат площі торговельний. Грошей оборотних на відсотків 30% впало з того, що багато закрили магазини або торгують всякою всячиною. Торговців мінял телефонів стало менше і їх оборот знизився з того, що вже немає грошей навіть на вживані телефони у людей. Хоча є одна позитивна новина — якщо телефон з МТС вкрали, то його знайти нереально із-за того, що немає виходу органів на оператора зв’язку МТС. Оборот ринку в місяць за оренду на двох ділянках доходить всього в 3 мільйони рублів, при цьому навіть охорона там роль сторожів виконує. Так що, коли приходять російські війська, вони вбивають все підприємництво

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Маяк гасне
Please follow and like us: