«Міністр»-злодій

Автор: Злобний Укр (стилістику та орфографію автора збережено)

  Поговоримо про саму одну з найвідоміших темних особистістостей в схемах на вугіллі — про «міністра» Дубовського. При захарченко він був заступником і при ньому ж посадили 2 «міністрів» і потім випустили. Але то схеми були з 2014 по 2017, тоді він сидів і пайку отримував, копанки контролював, тримаючи на контролі вивезення вугілля у рф +  руйнував неробочі шахти на метал. Все було добре ніби, поки у 2017 захарченко не розв’язав процес віджимання шахт і заборонив вивезення вугілля в Україну, запросивши курченко для розкрадання. Потім захарченко ліквідований був фсб і настали зміни. «Міністрів» старих звільняли на людей і призначали друзів пушиліна. Директорів, хто був лояльний до пушиліна, залишили, а кого не влаштовувало щось, звільнили, змінивши на лояльних.

 Так і Руслан потрапив в потік і став цілісним «міністром» з зарплатою скромною в 3 млн рублів на місяць, в той час, коли на шахтах платили з затримкою середньо 12-15 тисяч рублів. Під час поділу постраждали так звані копанки людей, наближених до військових, прокуратурі та міндоходів, що були при владі захарченко. І тут на горизонті після призначення з’явилися дві людини в житті руслана — це заступник «генпрокурора днр» Білоус і після звільненого ташкента «міністр» зборів, позивний лав. Директор Макіїввугілля Сидоренко, директор ТорезАнтрацита Мандриченко і директор донецького напрямку Пастухов, нову схему реалізують справно, їм головне від руслана підпис і згоду. Всі вони на фото

 Схема проста: простий антрацит вугілля з копанок йде директору Мандриченко, він його розміщує на своїх шахтах, здобич вугілля цих копанок. За цим спостерігає «генпрокуратура днр», вони забезпечують юридичний захист. Так само «міністр мвд днр» дикий дає захист і теє не безкоштовно. Решта вугілля йде на Макіїввугілля і інші підприємства, в яких теж будуть захисники. Все начебто зрозуміло, Руслан просить також собі на хліб — 20% з доходу всього вугілля з копанок. З відсотку руслана отримують пушилін і так звана «народна рада» з «депутатами»

 Цю схему вже випробували у 2017, коли копанки дали видобуток близько 120 тисяч тонн антрациту і 220 тисяч тонн вугілля інших марок. Все разом це, з шахтами вийшло на рівень 9,8 мільйона тонн, які відправили вагонами на росію по дирі. Перші гроші запаморочили голову корупціонерам «днр»: шахти  працю зменшувати, а копанки збільшувати. Більшість вугілля для росіян план виростало лише наростити на папері. Середня копанка на добу добувала по різному: від 60 тонн в зміну до 300 тонн на великих. Таких копанок було в шахтарському більш як 20, в Ясинуватському 5, на старих занедбаних шахтах. Схема працювала так: Торезантрацит шахта видобула з 2018-по 2019 вже десь 2 мільйони 800 тисяч тонн вугілля антрациту, яке йшло на росію, але там було одне вугілля з копанок, неочищене разом з нормальним. Через це з’явилися претензії від партнерів і покупців, що сказали що з вугіллям непорядок багато в ньому сміття. Після цього вирішено просівати вугілля і купувати з копанок вже не по 45 доларів тону, а 38 доларів. З цього тоннажу всього вугілля з шахт «днр» було 2,4 мільйона т, решта копанки. Це вугілля по російським документам продавати можна було вже по 90-120 доларів за тону. Так само і енерговугілля та коксове:  з 5,5 мільйона тонн в той період частка копанок і підсобних господарств становила близько 1,3 мільйона тонн. Директор Макєєввугілля і його друг пастухів поділом займалися на свої структурні шахти. Вся ця схема приносила чисто в кишеню всього цього тресту близько до 1,5 мільярда рублів. Проте в цій схемі директор шахти комсомолець Донбасу Ващук перестав працювати, він хотів робітникам зарплату, щоб дали і перестав відвантажувати вугілля. З це він попав на підвал, а новопризначений інший директор виконує роль ляльковика, бо Руслан своїх людей призначає не дарма,

 Росіяни на це все дивляться крізь пальці, вони своє беруть на різниці: за все, що вивозять, даючи тільки російські сертифікати і всі задоволені. Особливо, коли у тебе все під контролем, коли «міністр доходу і збору», а також керівник «митниці». «Митниця» «днр» знає все про вантажі та дорогу, але не чіпає схему через те, що павутина велика, а жити їм ситно треба. Так що всі ці злодії можуть дозволити собі багато чого, на відміну від простих робочих.

  Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Please follow and like us: