Про фейковий ремонт шахти

Автор: Злобний Укр

 На окупованих є одна шахта, яка заслуговує на увагу і знаходиться в місті Кіровське — шахта Комсомолець Донбасу. Там нещодавно згорів головний підіймальний копер, де знаходилися витяги вугілля і породи, а також електрообладнання. Коли загасили вогонь, то комісія, обстеживши все, прийшла до висновку: електрообладнання, кабель, треба змінити. Це кілометри нового, також залізні троси на обладнанні, які через температуру та горіння могли розширятися і механічні навантаження не витримати

Про фейковий ремонт шахти
На фото «міністр фінансів» чаус

 Коротше кажучи, склали кошторис: порахували вартість заміни обладнання плюс роботи і вийшла сума значна — близько 30 мільйонів рублів, термін виконання робіт від 3 до 6 місяців. Також доставка потрібна нового обладнання і демонтаж всього і установкою нового. Але щось пішло не так в розрахунках і «міністерство вугілля діри» змогло тільки 10 мільйонів рублів взяти у «міністра фінансів» Чаус, яка дуже грошей давати не хотіла, але віддала за наказом зверху.

 Що зробили господарі із «міністерства»: вони сказали, що шахта повинна запрацювати десь 16 вересня. Вони не взяли до уваги те, що їм заперечував і директор, і інженер шахти, їм просто дали зрозуміти просту річ — берете придатне обладнання і робите його гарним, як новим. Кабелі електричні виправляєте, електрощітки міняйте на такі ж, які були вживані, щоб тільки їх пофарбувати.

 Як бачите, заміна пройшла. Фото показує, що більшість обладнання міняного просто замилювання очей: вживані деталі фарбують, чистять та монтують. Правда, кошторис підріс на 5 мільйонів рублів на  ремонт.

 Все, що треба було для заробітку — це знайти на старих складах кабелю або в інших шахт купити старе, видаючи за нове, привезти все, що працює якось, електрообладнання, щитки та управління, перебрати та поставити де старі деталі, а де немає можливості — замінити реально на нове. Двигуни перевірили. Проводку розібрали ї подивилися на внутрішні частини, де можна замінити —  полагодили. Підіймачу механізмів спокійно обстеження провели і зварювання, а потім пофарбували для здачі комісії.

 Все це просто робиться, щоб комісія з рф, яка дає гроші на шахти побачила, що все нове красиве, а місцеві самозванці з 15 мільйонів рублів вони візьмуть свій відсоток на посидіти в ресторані та відпочити. Самее так пиляють гроші в окупаціях на будівельних об’єктах все під чутким керівництвом бандитів в цьому головне що б воно протрималось.

  Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Please follow and like us: