Про гривні і рублі в окупації

Автор: Злобный Укр
  Хочу вам повідати таку річ, шо в окупації краще відчувати в руках гривну, ніж рубль.

Коли ти стикаєшся з рублем в окупації, то відчуваєш, що сам номінал паперових рублів, якийсь недоречний, вони часто приходять в паскудний стан і що краще сходити в туалет з ним , ніж піти в так званий  банк і замінити пожмакану бомажку на більш гарну купюру.

  Стикаючись з цими купюрами, номіналом від 10 до 100 рублів, відчувається, що росіяни на них просто забили болт, на їх виготовлення — коли вони в руках і в гаманцях довго, то стають схожими на якісь ганчірки. На росії якось з цим простіше, бо там є, де поміняти ці речі: банки і установи зобов’язані брати пошарпані купюри і віддавати в банк, як старі. Чого не можна сказати про окупацію: якщо в тебе сотні купюр після прання чи купюри чогось не виглядають нормально в якості грошей для оплати, доводитися звертатися до так званого банка колаборантів: пишеш заявку там, в «банку» поміняти зможуть після перевірки цих купюр. Ніби все нормально, проте є одна річ: якщо в тебе дрібна купюра, номіналом до 50 рублів, її просто рвуть і викидають в урну — обмін ціх грошей не вартий часу.

Також бувають випадки, коли ти виправ свою честно зароблену зарплату і забув  витягнути с кишеніі і ти бачиш… Бачиш, що фарба фактично змилася, купюри прилипли одна до одної,  повне фіаско. Причина цьому проста — при виготовленні таких грошей банк россіі економить на виробничих процесах, тому фарба сумнівного походженя використовується і папір низької якості.

Про гривні і рублі в окупації
Про гривні і рублі в окупації
Про гривні і рублі в окупації
Про гривні і рублі в окупації
Про гривні і рублі в окупації

Гривні мають термін живучості більший, ніж рублі. Пересічна людина в ордло надає перевагу гривні і долларам, ніж російським рублям, в якості збереження на чорний день, бо такі гроші надійніші по структурі і в якості. Також, якщо попаде вода на них чи ти ці гроші виправ. Гривні не рвуться, вони більш плотні, ніж паперові аркуші — банку рф.

Про гривні і рублі в окупації
Про гривні і рублі в окупації
Про гривні і рублі в окупації

До чого я це все пишу? До того, що так звана окупаційна, якби не намагалась відірвати людей від всього українського, все одно людей не обманеш, гроші України все одно зберігають в кишенях більшість жителів окупованих. Бо вони, гроші, справжні, на відміну від «республік».

  Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Про гривні і рублі в окупації
Please follow and like us: