Про зомбування дітей на окупованих

Автор: Злобний Укр

 Хочу повернутись до теми мілітаризації, яку веде росія в окупованих землях України та Криму. Дітей готують до війни за наказом москви і всі на це дивляться.

 Коли прийшов російських мір, то перші два роки на Донеччині та Луганщині проводили політику зомбування дітей, розказували про поганих бандерівців, які вбивають за російську мову, російське телебачення крутило страшні кадри розгромів житлових кварталів міст, кажучи що це зробили ЗСУ і добробати. Так звані вчителі вбивали в уми дітей, що це Україна вбиває, а не рф. Потім пішла друга стадія розвитку мілітаризація дітей.
Спочатку в містах з’явилися так звані військово-патріотичні клуби з фінансуванням з росії, де приймалися діти від 10 до 15 років, які потім ділилися на групи, на назви приналежності до військового з’єднання зробленого росією. Потім почали відбір по здоров’ю і за характером: брали всіх і дівчаток і хлопчиків, які навчалися перші три місяці ходити військовим кроком, бігу з перешкодами. Після цього починалося нове життя: типу «присяга» в «клубі патріотів», де діти клялися «республіку» захищати в майбутньому, будучи вже в військовій формі.

 Станом на сьогодні на окупованих майже в 50 різних містах та селах в дири існують в школах такі «клуби». На це все росія щедро дає гроші. Дає на форму, яка трьох видів (парадна, повсякденна і зимова), мінімум на 2 роки. Всього зомбованих таких дівчаток і хлопчиків близько 2500, це діти від 10 до 15 років, які діляться як у військовому формування на взводи та ротні одиниці з приписом до певного міста або району області. На це витрачається близько 2 мільйонів рублів плюс організаційні питання і оплата інструкторів, а це ще 1 мільйон рублів. Але найцікавіше відбувається з дітьми, яким від 15 до 18 — вони вже проходять збори військові, вміють збирати та розібрати зброю готові до служби і вбивати. І ось це уже готове плем’я вбивць возять на зльоти патріотичних клубів військових рф.

 Діти як губка, вони не розуміють що творять, саме тому з них окупанти ліплять солдат. На все це міноборони рф виділяє для «днр» і «лнр» близько 100 мільйонів рублів, ці кошти закладені в типу бюджеті армії колаборантів. За час війни через так звані структури навчання[зомбування]
«патріотів днр» вже пройшло понад 15 тисяч дітей, з них багато хто вже служить в «арміях» колаборантів, а хто вчиться в їх училищах типу військового напрямку, навчальних військових закладах ми бачимо що дітей заманюють туди.

 Сумно це все. Дякую за увагу

  Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Please follow and like us: