Рабів до раю не пускають. Епос шахти Засядько

Автор: Злобний Укр (орфографію та стилістику автора збережено)

Знайомтеся, це Звягільський Юхим, він господар шахти Засядько, людина, яка побудувала логістику, по якій вивозиться вугілля і він отримує гроші. Все дуже просто: він партнер Ахметова в постачанні вугілля на його заводи. Навіть після того, як шахта опинилась в окупації рф, робота не припинялася і постачання. Після того, як 2017 році місцевий бандит захарченко вирішив «націоналізувати» підприємства, Юхим вийшов на його кураторів і зробив схему, по якій всім було добре, кожен отримував своє.
З 2017 по 2021 рік по березень місяць вивезено було 11,5 мільйонів тонн вугілля, за ціною яку встановив місцевий бандит плюс мінус 58-65 доларів за тонну. Схема працювала, робітники отримували зарплату, але якимось чином вона у 2019 році, навіть заборгованість на шахті зникла. Середня зарплата була 250 -350 доларів у вибоях, але щось пішло не так з логістикою. В березні 2021 перебої з вивезенням та зарплата була виплачена тільки частина — в березні 40%. Люди чекали оплату решти вже другий місяць, а її не було, почали звільняться пенсіонери на яких тримався весь майже штат шахти. Юхим на селекторі обіцяв погасити борг перед шахтарями, просто кажучи, що грошей немає за поставлене вугілля від партнерів. Людей це не влаштовує і почалися на шахті залякування із за страйку, яку хотіли вчинити робітники

Рабів до раю не пускають. Епос шахти Засядько
Рабів до раю не пускають. Епос шахти Засядько
Рабів до раю не пускають. Епос шахти Засядько
Рабів до раю не пускають. Епос шахти Засядько

Але люди — вони раби, вони тільки в лазні або де то по далі від шахти можуть кричати про права на оплату. Самі труси зупинити шахту і зажадати грошей, вони бояться просто залишитися без роботи. Та Звягільський винен шахті з усіма його обіцянками виплат близько 2,2 мільйона доларів. Це не тільки зарплата, але інші виплати місцевим бандитам. У рф дізналися куратори про те, що шахта може привести до страйку, і дали чітку вказівку місцевим — будь-якими намаганнями під час свят погасити напругу, щоб по телебаченню і в мережах тільки була радість від життя. За розповідями декого, був указ Юхиму — роби що не будь або шахту реально відберуть під бандитів. Швидше за все скоро рабів порадують грошима. Немає шахтарської згуртованості на шахті, люди просто бояться всього їх так привчили жити

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Please follow and like us: