Скільки грошей краде пушилін у рф

Автор: Злобний Укр

 Живучи в Донецьку під час війни, я згадував як до війни весь час будували, нові офіси-гіганти і готелі. Але коли прийшов російський типу мир, то багато будівельників, які не хотіли воювати, виїхали з Донецька в Україну або Росію в пошуках кращої долі. Фактично в місті  залишилися підсобники та самоучки, всі поважні будівельні фірми покинули Донецьк і недобудовані об’єкти.

 Колаборанти натомість створили своє «міністерство ЖКГ і будівництва», де при захарченко вони міняли «міністрів» як рукавички: людина підходила по критеріям на «міністра» коли могла майстерно розікрасти кошти росії на відбудову зруйнованої інфраструктури і не викликати підозру. Заступники змінювалися постійно також.

 Бюджет змінювався на відновлення, від 5 до 16 мільярдів рублів на рік. Якщо в 14 році росія перевела на ці цілі 2 мільярди, то вже 2015 -2016 це било всі 16 мільярдів. Потім захарченко здох, його банда розбіглася і прийшов новий «цар» діри, пушилін, який призначив наумеця. Наумеця призначено було для того, щоб він правильно брав в кишеню свою гроші і ділився зі старшими колаборантами. Робочі були у наумеця не профі, не спеціалісти, бригадири також, тому якість відновлювальних робіт кульгала. Матеріали в більшості випадків були браковані, відбувалися постійні крадіжки і списання частини будматеріалів для потреб своїх людей з «міністерства». На паперах прописували, що закупівля була у передових виробників діри та рф, а гроші в кишеню. Відновлювальні роботи в Дебальцево, в різних районах Донецька показували помпезно на раша тв і чхати, що якість робіт була низькою, люди були змушені самі потім переробляти або зміцнювати всі ці «подарунки» від окупаційної «влади» власними руками. Але зате звіти в москву летіли завжди красиві про виконану роботу і всім було ніби добре.

 Зарплати робітників не доходили рівня вище 8 -12 тисяч рублів на місяць, але керівництво для себе добре нараховувало: «міністр» мав зарплату мільйона 2. Його заступники теж хотіли добре жити, тому списували на відновленні до мільярда в кишені собі та «керівництву» діри.

 Колаборант сергій наумець пішов ще далі — він брав всі об’єкти, які потрібно було ремонтувати, абсолютно всі. Причина — жадоба до грошей, по плану 2020 розпил буде десь на 8 мільярдів рублів.

 Схема така: «міністр» подає на розгляд кошторис, щоб отримати гроші, які може виділити йому «міністр фінансів» діри і пушилін. Відкат від суми — стабільно 20% від обсягу річного. Це для пушиліна і його банди буде десь 1,6 млрд рублів, головне показти добрі звіти для росії хороші та цифри хороші.

 Так, на окупованих  ще залишилися бригади, які займаються ремонтами квартир під ключ і там фахівці кращі, ніж в «міністерському» робочому середовищу. Вони можуть заробляти на місяць 18-30 тисяч рублів, проте це не гроші — до війни будівельник в Донецьку міг заробити спокійно 700-1000 баксів, а зараз 400 доларів удача величезна. Але і вони бомжі, якщо порівняти їх заробітки з тими сумами, які пушилін і його друг наумець розкрадають.

 У мене все. Дякую за увагу

  Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Скільки грошей краде пушилін у рф
Please follow and like us: