Спорт без потенціалу

Автор: Злобний Укр (орфографію та стилістику автора збережено)

Розмова піде про спорт в окупації. До війни він йшов своїм шляхом: школи футбольні донецьких команд, таких як Шахтар, Олімпік, Металург (Донецьк), готували кадри, оплачуючи дітям і юнакам форму, клепаючи з них майбутнє для своїх ліг. Хто міг пробиватися, то ставав в головних командах, а хто виступав від першої до третьої ліги України. Так само баскетбол та хокей, де повинні були з’явиться сучасні стадіони для команд, Спорудження почалося, але через війну на сході недобудовано. А яка була перспектива легкої атлетики — Сергій Бубка будував школу олімпійського резерву, де повинні вчиться ті, хто пройшов дитячу школу легкої атлетики, гімнастики різних видів. З часом там засіяли б нові зірки на світовому і європейському небосхилі. Все працювало, були секції, вони давали можливість росту спортсменів з різним напрямком. Також відомі школи з боксу, східних єдиноборств, школа самбо, дзюдо з рукопашним боєм, До того ж люди ходили підтримати своїх спортсменів на заходах, особливо на дитячих і юнацьких

Але ось прийшли росіяни зі зброєю і пропагандою і почали вони людям мізки полоскати так, щоб вони забули, що вони українці, говорити про перспективи спортивні, відмінні від українських. Спортивне майно вони взяли під контроль — поставили «міністра», дали в рік від 25-50 мільйонів доларів на утримання шкіл і всього майна, штат «міністерства» збільшили з 15 до 40 осіб, щоб краще було гроші розділяти по кишенях. Все, що досягли — це виступ у рф і дружніх з нею країн ці спортсмени: хоча потрапляють вони на міжнародні змагання, але вже як росіяни по новому паперу рф, де іноді розгорнути ганчірку люблять показово для пропаганди. Якщо до війни футбол був перспективно для молоді та хто був в спортивних школах клубів отримували гроші, як хокеїсти та баскетболісти, за змагання, перемоги та все-таки бонуси були. Тоді на виїзних заходах доходило 2500 -6000 гривень в місяць на одного футболіста від шкіл донецьких клубів вищої ліги. Як і хокеїсти та баскетболісти, де теж ті, хто вчився в школах клубів, отримували від 500 -3000 в місяць за своє прагнення на змаганнях молодих спортсменів. Все це робилося для зростання майбутніх спортсменів для своїх клубів. То, що створили терористи на базах колишніх — це просто дворової або аматорських видів смітник. Гроші гравці навіть ліг так званої невизнаної отримують менше, ніж було при українському напрямку. Але тепер це тільки пропаганда успіхів на папері та телевізорі, без перспективи розвитку. Та іноді прориваються ці спортсмени та розгортають свою ганчірку показово. Не знаю чого чиновники в міжнародних колаї на різних змаганнях бачать: хоч дитяча, хоч юнацькі з рф колись не вимагають повний перелік документів, коли та де отримані, або батьки як стали громадянами. І це стало б сенсацією, що з окупації в деяких видах виступають люди, які навіть не були росіянами, а стали завдяки захопленню. Так що життя для спорту нуль тут, крім «чиновників», які пишуть по паперах все, що їм треба і гроші ділять російської федерації.

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Спорт без потенціалу
Please follow and like us: