Трохи про пенсії на окупованих.

Автор: Злобний Укр
  Коли мені розповідають, що в окупованому місті Донецьк, люди які
тут живуть, отримують російську пенсію, то це не зовсім так. Ні, дорогі українці, це не та пенсія, за яку
ви думаєте — платить окупант своїм російськім громадянам зовсім інші гроші, на окупованих ж все не так

 Фактично «пенсії» днр — це подачка людині, яка слухала російську маячню, яка вірила в казки російськоі пропаганди, яку просто викоростали в
своїх цілях, тому коштів вистачає рівно стільки, щоб вата не померла з голоду і не більше того. Так, ватні пенсіонери вірять в інтеграцію з рф, вони вірять що росіія не кине іх на призволяще,що вони так звані носіі росііской мови, але це все обман і більшість пенсіонерів елементарно надурили

 Ну і до самоі суті проблеми. Якщо дивитися на офіційному сайті пенсійного фонду росіі, то там якісь дивні цифри по пенсіям в окупаціі : в них, в росіян мінімальна більше, ніж в 2,4 рази,ніж на окупованих. Якось не по дружньому поводять себе московскі правителі до тих, кого вони так «захищають» сильно. Якось не дружньо поводять, якшо пенсія в рф більша, чим в ордо мінімальна, згодні ?

 А як же дружба і все, що іде з екранів
телебаченя, радіо, а також печатноії продукції ? Ціни як в москві на окупованих, а пенсії в 2,4 рази менші, ніж у москві. От так насправді росія піклується про пенсіонерів в окупаціі.

 В окупаціі пенсія мінімальна нараховує 4800 рублів. А зараз, хоч кидайте в мене лайном, хоч не кидайте, можете також сказати про те, що вони там ще в Україні своє отримують, вони всі тіпа зрадники і так далі, проте … Проте від цього ситуація не зміниться і принцип роботи нашого пенсійного фонду — в Україні солідарна пенсійна система, подобається нам це чи ні.

 На пенсіонерів в окупації кремлю начхати, вони лише матеріал в гібридній війні. Так звана «пенсія» шахтарів від росіі доходить всього до 12-15 тис рублів і не є рівнозначною з російськими виплатами шахтарям. Якщо б росія платила пенсіі як росіянам, то це був би тягар для пенсійного фонду рф тяжкий — на кону дуже великі гроші

 Можна довго говорити про те, що пенсіонери на окупованих мають комуналку дешеву, що за наш рахунок їм поставляют воду, електрику і так далі. Але є одне але : в нас війна, яка не визнана до кінця на законному рівні, на рівні ради і парламенту.

 Хочу привести приклад яскравий : якщо шахтар на росіі має пенсію десь від 17 до 45 тисяч рублів, то на пенсії на окупованих рф витрачає в місяц на соціальнуі програми на 1,1 мільйон жителів десь 10 мільярдів російскіх грошей. За  статистикою на окупованих проживають десь 200 тисяч шахтарів, які не отримують таку пенсію, як шахтарі росіі. А знаєте чого ? Бо якщо все скласти до купи, всі ті російскі «пенсії» мінімальні, то російский бюджет замість 150 млн доларів на місяць витрачати більше, ніж  700 млн. Але на це росіяни не підуть ніколи, бо, крім соціальной сфери з бюджету рф ідуть кошти на утримуваня інших напрямків так званої бюджетної сфери,військові витрати, а це потребує великих коштів. Рф банально не тягне платити на окупованих пенсії як росіянам, бо вважає пенсіонерів з ордло лише декораціями, яким треба підкидати лише трохи грошей, щоб ті не повиздихали від голоду. І все.

 А ті гроші, які платить рф у вигляді «пенсій» на окупованих, є по суті пайком і не більш того. Їх вистачає банально на те, щоб не померти голодною смертю. І все

 Дякую за увагу.

  Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Трохи про пенсії на окупованих.
Please follow and like us: