Військовий ковід ОРДО

 

Автор: Злобний Укр (орфографію та стилістику автора збережено)

Військовий ковід ОРДО

Розповім вам, що сталося в «першому армійському корпусі днр» з березня місяця 2020 року і як воно позначилося на моральному стані. Так ось, з березня цього року хворих на ковід і які хворіли реально в муках потрапили до лікарень та інші шпиталі 6800 «військовослужбовців армії днр». Так само перехворіли на пневмонію в різному ступені 3800 осіб військового складу. Померло 170 чоловік, при цьому в першу хвилю приїзжала комісія інфекціоністів і допомагала місцевим боротися з ковідом з 1602 військового шпиталю міста ростова,12 осіб.
ФГКУ «413 військовий госпіталь» Міноборони росії міста волгограда і ще 25 осіб інфекціоністів, а також військові фтізіатори з того, що було багато випадків тубуркульозу, всім цим командувала відома людина, яка була начальником ростовського госпіталю і за сумісництвом лікував інхаметов з 2014 року і за це отримав хорошу посаду в підмосковному місті начальника Центрального військового клінічного госпіталю імені П.В.Мандрика, товариш з позивним п»рофесор» КРА. При цьому дуже завзято з 2014 полковник пішов в генерали медслужби. Але це була перша хвиля і ось настала друга хвиля, яка ще більше отримала резонанс. Знову гості лікарі з військових госпіталів рф приїзжають і боротися починають, бо накказ такий — ніякої єпідеміі немає.
На початку жовтня вони провели дезінфекцію старшого офіцерського складу: «мвс, мнс, мгб», вакцинували першою «вакциною» рі в якості піддослідних кроликів. Довелося багатьом навіть не вводити другу частину із-за складностей здоров’я і на початку листопада їм ввели другу частину «вакцини», але ефект вийшов той же — на лікарняному вже було 265 осіб з погіршенням. Але це нічого — за час двох пандемії ті, хто не захворів, вкололи вакцину від грипу, щоб знизити ризик захворювань на ковід і пневмонії. На це виділили 13 мільйонів рублів і вкололи 10500 співробітникам «народної міліції» цю вакцину, що знизило приріст хворих на ковід до 18 осіб на добу проти 150. Всі, хто знаходився на лінії розмежування, теж вакцинувалися цією вакциною. За час загальної ковідної ситуації, коли перша і друга хвиля пішла, ковідом вже було хворих близько 9800 чоловік і тубуркульоз виявило ще в 500 людей. Так само за час пандемій в «армії днр» запаленням легенів захворіло більше 7000 чоловік в різній формі. Запитаєте, як генерал брав участь в цій ванханаліі ? Дуже просто — приїзжав, дивився, давав рекомендації,надсилав спеців. Так само тут було два військових проффесора, 5 доцентів інфекціоністів, які брали участь у спостережній місії, складали звіти. Звіти було по 11 «полку», але для дев’ятого «полку» саме більше, їх фельдшерська служба надала найбільший матеріал для досліджень. Так само «слов’янська бригада» — було проведено поділ рот і інфікованих на порядки, коли казарми і приміщення ділилися на зони відповідальності, де мийка та дезінфекція була сувора. Після цих записів у всіх частинах ввели карантин «слов’янки». Це дало ефект — наприкінці листопада на лікуванні з ковідом в «першому армійському корпусі» знаходилося хворих 7% особового складу, при цьому на пневмонію хворіють в різній стадії 1500 чоловік. Вакцину від ковіда в корпус не привезли, хоч доставили 25000 доз від грипу, яким вакцинували «вояків» і «офіцерів» і залишили чергову бригаду з інфекційного відділення ростовського військового шпиталя для спостереженням за ситуацією, вони просто перевіряють всю роботу, яку роблять військові фельдшери «полків». Живуть вони в готелі Вікторії, збирають звіти по числу хворих «військових» і відправляють в штаб медслужби південного округу в Новочеркаськ. Так шо окупанти спасають м’ясо, щоб сюда не відправляти ще більше іхтамнетів на захист цьго лайна

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Військовий ковід ОРДО
Please follow and like us: