Вірусна бомба в окупації.

Автор: Злобний Укр (орфографію та стилістику автора збережено)

 Трохи про вірус в окупації. Після того, як закрили кордони з рф і Україною, просидівши місяці закритими, подарунок прилетів для всіх, хто любить рф — росія відкрила кордони. Всі ватани, звичайно, раді, бо можна поїхати працювати на росію.

Вірусна бомба в окупації.

 Бойовики для пенсіонерів, що хочуть перетнути лінію розмежування, зробили за допомогою віруса треш повний, бо вони не знають, пенсіонери, скільки очікувати і коли можна повернутися додому чи виїхати за межі окупації. Також проросійські бойовики почали інформаційні помиї лити на Українську владу, лякаючи людей тим, що хто повернеться — це бактеріологічні злочинці. Для цього придумали фішку : хто в Україну їде через блокпости, ті пишуть папір про неповернення сюди до зняття карантину з боку України.

 Після того як пішли перші десятки людей попали додому, в окупацію, їх коллаборанти всіх примусово забирали автобусом і примусово відвозили в центри на обсервацію, проте окупанти в Луганській області такого не роблять, там просто ти перейшов міст, залишив дані на блокпосту з власноручним підписом про домашню ізоляцію і їдеш додому, де тебе нехай тебе лікар домашній спостерігає

 Проте місцеві донецькі колаборанти придумали треш і примусово людей везуть туди, куди хочуть і тримають там, де забажають. Правда про вірус прихована від місцевих жителів частково, але іноді вона проривається назовні : тут, в окупації, вирує вірус не тільки у так званих військових частинах, але й приватному сектор, в лікарнях Макіївки, Харцизька, Горівки, Тореза. В Донецьку все більше пацієнтів з пневмонією на папері, формуляри з діагнозом на ковід 19 пишуть мало, бо все повинно бити статистично правильно для звіту росіянам

 На росії цифри вірусу занижені : кажучи про 6000 чоловік на добу, рф бреше — статистика говорить, що в регіонах вірус замінюють іншими захворюваннями. Це робиться для того, щоб в окуупаціі провести вірусний геноцид і щоб люди, які їздять в росію працювати, не боялись туди їхати

 Але сам з росії в окупацію привозять той вірус, який відстежити неможливо. Таким чином росія вже можливо створила епідіміологічну бомбу на окуупованій території. Росіяни просто вирішили почекати осені, коли кількість захворівших на окупованих вийде на той рівень, який вже неможливо буде зупинити.

 Чи буде це дійсно так ? Скоро дізнаємось. Осінь вже на підході

 Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Вірусна бомба в окупації.
Please follow and like us: