Вода чи вірус вб’є Донбас?

Автор: Злобний Укр
 Поки у світі всі говорять про вірус, люди вщент забули про те, що в нашій країні йде війна на Донбасі. Але, крім конфлікту військового, є ще той момент, який може і обов’язково завдасть удара Українї. Це фактично екологічна зброя, що виникла завдяки рф.

 Ця зброя знаходиться в водах річкок і озер, а також в підземних, в тому числі в питній воді. Коли почалась війна на сході, всі думали, що вона закінчиться швидко, проте час показав те, що це було хибне припущення. Російські окупанти знищили промисловий потенціал регіону: більшість шахт вони зруйнували, тому вони, шахти, почали наповнюватися брудною водою. Відкачувати воду не було сенсу і вигоди для них, тому ця вода почала попадати у землю і звідти поступово попадала до людей в якості питної.

 Цей фактор вже спричинив пік шлунково-кишкового захворювань, а також ускладнення імунного
характеру у мешканців окупованих. За останні шість років вищезгадані захворювання стали нормою, бо вода стала отрутою, яка тихо вбиває зсередини: діти, які не досягли повноліття, на багато разів більше хворіють і це факт. Проте, для широкого загалу, це таємниця, яку бережуть за дверима інфекційних відділень.

Вода чи вірус вб'є Донбас?

 Якщо подивитись на фото фільтра нового і на той, що прослужив три місяці, думаю, різниця очевидна

Вода чи вірус вб'є Донбас?

 Хоча і так звана «влада» бреше, що все у них під контролем (і рідкий хлор вони додають згідно з нормами, і усі ремонтні роботи виконують для подачі чистої води), проте фото свідчать про те, що це не є правдою.

Вода чи вірус вб'є Донбас?
Вода чи вірус вб'є Донбас?
Вода чи вірус вб'є Донбас?

 На станціях фільтрування води на окупованій території може і москва якось сприяє дотриманню норм санітарних, але колаборанти отримують рідкий хлор з росії і не знають його якості. Фактично є таємницею для всіх, яких саме норм дотримуються і чи дотримуються взагалі колаборанти. Взагалі станції не раз потрапляли під вогонь терористів, а обладнання і інфраструктура потерпають від влучень снарядів. Устаткування станцій також страждає від військових дій. Хоч його і частково відновлюють, проте це результат недовговічний, а тимчасовий.

Вода чи вірус вб'є Донбас?

 У підсумку маємо те, що поки окупаційна «влада» заробляє гроші, вода становить загрозу для тих хто мешкає на окупованих. Проте через якийсь час природа може помститися і всьому навколишньому середовищу, і людям, і землі, на якій ми живемо:  малі річки, які течуть через захоплені
території, несуть загрозу природньому середовищу України, бо несуть свої води в Сіверський Донець, а звідти вода іде і в Україну, і на росію. Так що вірус не такий страшний, як вода з окупованих, бо вода може тихо труїти цілі покоління і фактично ніхто не здогадається про це.

 Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Вода чи вірус вб'є Донбас?
Please follow and like us: