Як починає плакати Донбас

Автор: Злобний Укр (орфографію та стилістику автора збережено)

Тут, в дірі, стали сильно скавчати чоловіки, що жах прямо — їх хочуть зібрати на три дні «військкомати» на військову дискотеку. І головне, що «повістки» всім надсилають, хто має «паспорт» недорозвиненого «республіканця», віком від 18 до 55 років. Гарно читати, як найбільш хитрющі особи хотіли звалити в росію, щоб там пересидіти підрахунок худоби і спокійно повернуться, але органи діри не сплять — ставили стільки постів в сторону росії, що хто їде машиною, бо автобусом всіх просівають, пальці знімають і якщо немає дозволу на виїзд від «військкоматів» розгортають і відправляють до «військкоматів» додому за папірцем. Крики, благання, я не хочу — не діють, або там сім’я в рф, або ще присікається жорстоко і грубо. Людина зі зброєю сильніша за тебе і приходить тобі розуміння, що ти безправний овоч і він може тебе вбити. Багато хто навіть не виїхавши в рф, але пересуваючись всередині колонії беззаконня, теж потрапив на цю операцію, особливо хто їздив в сторону Макіївки чи Старобешевого. Навіть якщо окружними шляхами, об’їжджаючи пости, ловили мобільні пости «ДПС» і тут теж перевірка і «повістка» у «військкомат», якщо тільки у тебе непорядок з паперами, то ти їх клієнт. Все це нагадувало ловлю зайців в транспорті громадському, щоб вручити йому папірець. Вся річ у тому, що рознарядка з москви прийшла — порахувати фактичне число м’яса, яке в разі воєнного часу можна загнати палицями під автомати. Та виявилося, що не дуже то багато і хочуть «служити» або «захищати» то, що створили. По-перше, деградація повна йде, ідея свободи та інших закликів 2014 вже втратили в умах. Так само про росію і за що «голосували» так сплутали в мізках місцевого стада, що вже ніхто не згадає, а за що «ми боролися». Так що всі ці кульбіти тільки дратують місцевих чоловіків. Усі бачать, як у верхівки і їх рідня лисніє обличчя, що навіть ті «закони», які вони підносять не працюють. Але є дуже просте рішення «військкомату» — це домовиться і домовиться можна гроші. За визнання в тебе захворювання коштує від 500-2000 умовних американських одиниць. Але ти ще повинен для цього знайти тих, хто ще заплатити зможе за такий приз потрібно ще привести, хоча б одну людину, щоб він теж заплатив, ато керівник, «офіцер» «військкомату», не захоче с тобою справу мати

Як починає плакати Донбас
Як починає плакати Донбас
Як починає плакати Донбас
Як починає плакати Донбас

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Please follow and like us: