Як пушилін на дітях невдало піарився

Автор: Злобний Укр (орфографію та стилістику автора збережено)

 Хочу поговорити про пушиліна, який так заплямував репутацію, що всіма способами хоче її обілити. Невдалі його піар-акції боком виходять його команді не перший раз

 Нещодавно був день сім’ї, коли наполовину узбек на камери показав себе володарем : для цього він дав завдання привезти сім’ї багатодітній всякої всячини на його банкет царський. В парку визволителям Донбасу в Донецьку поставили столики, посадили дітвору, сім’ї приїхали.
В основному були сім’ї, хто вихованням займається від 4 до 8 дітей. Поставили столи, посадили дітей, дорослих, поклали трохи печива, всяких фруктів, щоб типу показати на камери як дбає пушилін про дітей. Потім почалося шоу : якщо старші діти ще свої позиви якось придушували і не брали зі столу щось крім соку, то малюки на камеру, під чуйним керівництвом їли то, що їм дозволили, пили соки й не розуміли що тут дорослі дядьки і тітки кажуть про якісь блага. Пушилін, як справжній «новорос», огородив себе охороною, щоб навіть люди, які були на цьому цирку, тільки за його помахом руки підходили, щоб отримати нагороду. Весь піар зайняв всього пару годин. На камери обговорювалися питання житла, побутові потреби, а пушилін, киваючи головою, обіцяв купу всього в майбутньому. Але по факту піар акція пройшла і все це забудеться, після зйомок люди так і залишаться зі своїми проблемами, бо ті гроші, які вони отримують на дітей, навіть грошима назвати не можна — це так, крихти, щоб виживати і жалюгідно існувати.

 Дітей потрібно вчити і годувати. На окупованих матері та батьки намагаються зробити життя кращим, є навіть ті, хто встиг відкрити бізнес. Але більшість працюють за 150 доларів на місяць і цих грошей не вистачає, щоб дитину одягнути й нагодувати, навіть якщо виділяють кошти терористи, які винні в психологічних травмах дітей і постійно розказують всякі казки про злих українців.

 Банкет ніби вдався у пушиліна, але ця морда має в місяць на відступних і всяких схемах від 50 тисяч доларів, нецікава йому доля цих людей. Їм дадуть, в кращому випадку, вкрадені квартиру або будинок від «глави» діри

 Нагадую, до окупації була програма для багатодітних сімей : будувалися або ремонтувалися об’єкти сімейного типу та ще й  давали машину плюс різні фонди допомагали, а місцева влада завжди йшла на зустріч, щоб показати всім як вони допомагають. А тепер цим сім’ям, якщо і дають житло, то вкрадене. З транспортом та сама історія для таких сімей — максимум можуть віддати стару газель після фарбування на швидку руку і ремонту. Але це якщо дійсно пощастить

 На цьому у мене все. Дякую за увагу

  Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — [email protected] , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Як пушилін на дітях невдало піарився
Please follow and like us: