Аніжедеті. Трохи про потвор в інтернеті

 

Автор: Фашик Донецький

Знаю, шо всіх трохи забебала тема малолітньої тп і Штірліца, проте, вставлю ще своїх 5 копійок.

Аніжедеті. Трохи про потвор в інтернеті

Ви, до речі, помітили, як швидко дізналися особисті дані пиздоглуздуватої і виклали це все у відкритому доступі? Як на мене, це знов підтверджує те, про що я кажу давно: за роки війни ми навчилися працювати з іноформацією, інформаційними операціями з боку російських спецслужб, з агентами впливу рф, які зовсім не паляться та іншою проросійською пиздотою. І найгірше для чекістів те, що в Україні це навчились робити звичайні цивільні.

Погодьтеся, станом на сьогодні, вже склався пул людей, які можуть і успішно розбирають на клапті фактично будь-яку інформаційну операцію рф, що спрямована проти України чи її територіальної цілісності. Прізвища ви самі знаєте, не буду називати тих, хто вже працює в інформаційній сфері і висміює, критикує чи розбирає російські інформаційні теореми на деталі. Ці люди просто є і вони хоч завтра можуть викладати чи читати лекції на тему «як з мінімальним бюджетом боротися з пропагандою рф».

Повертаючись до теми малолітньої шмари, прошу також зауважити те, що ті, хто підтримали Штірліца, не ділилися на російськомовних-україномовних, порохоботів чи фанатів діючої влади. Всі ті, хто зрозуміли, що тупа пизда перейшла межу, дружньо і гуртом сказали все, що думають про подібних істот + попередили про наслідки і саме нещастя, і її майбутніх послідовників.

Так, за цією всією історією явно стирчать вуха асланбека дудаєва, який називає себе сурковим і ні разу в даному випадку не палиться, але … Але сам факт того, що більша частина тих, кого обурив факт гавкання істоти жіночої статі в сторону ЗСУ, готові вже не розмовляти, а пиздити, особисто мене радує. Всю цю хуйню про «ана дєвачка-ана рєбьонак» їжте самі. Сенс якраз в тому, щоб покарати пиздоту так, щоб інші навіть подумати боялися гавкнути без маски шось подібне і були впевнені, що обов’язково будуть болючі наслідки.

Впевнений, що істоту жіночого роду використовують в темну чекісти і що робиться це доволі професійно — вуха спецслужб рф фактично ніде не стирчать. Але я наголошую на тому, що: банальна недооцінка «тупих хахлов» з боку чекістів і самої тупої пизди знову зробила з інформаційної операції цирк на дроті з клоуном у головній ролі, яка чи то повірила у силу соцмереж і надірвала пупок, чи то понадіялась на росіян, а ті, в свою чергу, ввімкнули задню і викинули тупе створіння в унітаз.

Ми, українці, подобається це комусь чи ні, вже є експертами в боротьбі з роспропагандою. Не розумію чому, проте частина з нас досі боїться своїх можливостей і зізнатися самим собі в тому, що пту-шників з російських бурситетів[вони ше іноді себе називають спецслужбами рф], якщо добре розізлити нас, ми винесемо в одні ворота, як Барселона фк урєнгой. Можемо, вміємо. Ніхто не вчив, самі досі вчимося і не перестаєм розвиватися.

До речі, цього ніяк не може збагнути кремль і його шакали: все те, чому їх вчили чекісти, фактично не працює в Україні. Тупа пизда ше досі має всі зуби, її ніхто не вбив, не побив. Істоті просто спаскудили життя і пальцем не торкнулися.

Хоча, в теорії, все виглядало шикарно: дєфачкє проломають брехальник і ета будєт даказатєльствам таво, чьто ЗСУ ваюєт с мірнимі житєлямі і можна буде написати рапорт про чудову інформаційну операцію. Проте Хунта виявилась знов розумнішою і не наважилась обісрати малолітнє гівно[відпиздити сучку]. Апять аб’єбос случілся, чекісти в шоці.

Епілог. Так, роспропаганда вже на вечір підтягнула важковаговиків по типу толіка шарія та інших потвор на засчіту дєфачкі, проте факт знову залишився фактом: віртуально у москаля в сімейному бюджеті три мільони доларів, а в реальному житті — жінка і дочка = суки + син підарас.

Одним словом, чекаємо на продовження російського кіно за участю дєфачкі і публічного медійного знищення цієї істоти. Пішов за попкороном.

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

                  С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Аніжедеті. Трохи про потвор в інтернеті
Please follow and like us: