Дайджест новин з окупованих

Автор: Фашик Донецький

Алчевськ, Луганська область. В самому місті та на його околицях поселилися кадирівці, які бухають шо глухонімі. Навіть вата в шоці від того, скільки може бухла влізти в одне кадирівське їбало. Місцева вата в тотальному ахуї з того, шо відбувається, бо замість асвабажденія вони бачать тільки те, як дєті гор безпробудно бухають і гвалтують дівчат та жінок.

Також в Алчевську «військомати» винайшли ноу-хау для викрадення людей і відправлення їх в якості м’яса на передову: колаборанти викручують лампи в під’їздах, чекають, шоб хтось пішов вирішувати проблему з освітленням, а потім вручають «повєсткі» і забирають в невідомому напрямку. Крім того, «прізивніков» намагаються спіймати, використовуючи контролерів газу та води, які вимагають відчинити двері для перевірки, а далі… Далі ви знаєте.

Але є і хороші новини: на початку березня в місто привезли 5 камазів трупів. Всі трупи булти з числа «мобіків».

Білолуцьк, Луганська область. Тут відбуваються страшні речі: одразу після «асвабаждєнія» кацапи та орки оголосили про «мобілізацію». Забирають в невідомому напрямку всіх чоловіків, віком від 18 до 50 років.

У підсумку, на вулиці більше шансів побачити єдинорога, ніж особу чоловічої статі — в магазини ходять фактично тільки жінки та пенсіонери, яким далеко за 60 років.

Мелітополь. Окупанти захопили… Ковзанку. Там тепер складають трупи. Для місцевих жителів це шок, проте, мені не дадуть збрехати мешканці окупованих — таке саме було в Донецьку.

Луганськ. Повна срака. Мінімальна сума для виїзду в рф -1000$. За словами місцевих мешканців, рашка також не порятунок — навіть якщо ти дав грошей і якимсь чином вискочив, то російські мусора, коли тебе зловлять, з радістю відправлять тебе знову в Луганськ, де потім тебе заберуть в батальйон «чорнозьом».

Енергодар. Бензин вже коштує 60 грн за літр. 23 березня в центрі міста був зірваний прапор срср. Місцеві жителі спростовують те, що прапор совку був спалений і стверджують, шо ту червону ганчірку просто викинули на смітник.

Бердянськ. Після сьогоднішнього згвалтування протиповітряної оборони рф кацапи збільшили кількість блокпостів в місті. Від місцевих мешканців також стало відомо, що тривають пошуки міфічної дрг Хунти. В зв’язку з цим закликаю місцевих мешканців бути максимально обережними — першими вас здадуть сусіди, пам’ятайте про це.

Також жителі окупованого кацапами Бердянська повідомляють про те, що місцева лікарня забита пораненими окупантами і що саму будівлю лікарні охороняють, в тому числі на кожному поверсі стоять озброєні нащадки геїв та лесбіянок.

Куп’янськ, Харківська область. Сюди кацапи завезли росгвардію. На всіх в’їздах в місто встановлені блокпости. На блокпостах кацапи при перевірці документів багатьом цивільним вдягають на голови мішки та везуть на допит + пропонують доносити на всіх, хто хоч якимось чином пов’язаний з правоохоронними органами, спецслужбами, ЗСУ чи просто активіст з проукраїнською позицією. Кожного того, кого везуть на допит, також везуть потім додому, де росіяни шукають зброю та «сімволіку нєонацистов».

‌Херсонська область. Топ новина — за непідтвердженими даними (інформація перевіряється), росіяни, побачивши те, шо місцеві жителі не беруть «гуманітарну допомогу» безкоштовно, стали з нею пропонувати гроші. Сума на даний момент складає 1000 грн на 1 людину і платять росіяни 500 перед поїздкою та 500 після поїздки + везуть безкоштовно (так російський бюджет ще ніхто не палив). За словами місцевих жителів, безкоштовну типу гуманітарку видають в Херсоні.

Також відомі цифри, які росіяни пропонують зрадникам за співпрацю:

Поліцаям — 500-1000$ на місяць, в залежності від звання та навичок

Клеркам, які будуть займатися місцевим самоврядуванням, пропонують менше — від 300 до 500$

Пропагандистам, які мають пояснювати шо окупація — це круто, шо Херсон кормив Україну і т д, пропонують найбільше — від 1000$ на місяць

Епілог. Список того шо відбувається далеко не повний — більшу частину інформації просто поки шо не можна висвітлювати в публічному просторі (хто має мозок, той розуміє чому).

Проте, наголошую на тому, шо всім, хто перейшли на сторону ворога, не вдасться сховатися. Окремий привіт від мене «особісту» ільє, який допитує всіх тих, кого росіяни вважають «нєблагонадьожними елємєнтамі» в місті Куп’янськ. Ілюха, не за тих граєш.

Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Дайджест новин з окупованих
Please follow and like us: