Динирійський коханець. Серія перша

  Преамбула. Всім людям з тонкою душевною організацією можна далі не читати, бо ваш внутрішній всесвіт буде брутально розтоптаний. Дякую.

  Ну а тепер давайте поговоримо про «високі» моральні принципи, про так звані ідеали, що  відстоюють динирійці, про моральні цінності, заради яких недоумки взяли до рук зброю. Хоча… 99 відсотків динирійців або динирирійнутих вважають, що мораль — це марка горілки чи піваса.

  Для тих, хто забули, я нагадаю те, від чого колаборантів нудить:

  Від Української мови

  Від Європи

  Від Америки

  Від гей-парадів та всіляких збочинців.

  Справжній динирієць має смердіти перегаром, потом і повинен люто ненавидіти геїв. І лесбіянок. Взагалі, динирієць завжди має когось ненавидіти, бо інакше сенсу життя нема.

  Так звана «еліта» динири — це, по логіці колаборантів, шось середнє між суперменом, янголом та непотребом по типу парєчєнкова міші. До «еліти» риниди відноситься мигиби, куди беруть найпришелепкуватіших недоумків, це так звана «біла кістка» територіального непорозуміння з трьох літер.

  Так, ви все вірно зрозуміли — мова далі піде про колаборанта з мигиби динири, що трошки нетакий, як його колеги. Ну, тобто він прррроста щєлкунчччік. Давайте знайомитися з нашим героєм.

  Колаборанта звуть Мануйлов Ігор, це діючий співробітник фейкового міністерства мигиби динири. Ігор ненавидить геїв та гейропу, проте… Проте попив би залюбки чайок з борькою моісеєвим. І з Елтоном Джоном.  Я зараз це доведу, все найцікавіше в кінці статті.

  У колаборанта офіційно є дружина та 2 дітей. Геї, курва, звісно всі в Європі, тому блакитний спецназівець шукає собі коханців на окупованих за допомогою «blue system» та сайту «vdonetske.info» де він розміщує оголошення про послуги масажиста. Ну а далі все просто відбувається: під різними вигаданими причинами прааатівний мигибіст заманює молодих хлопчиків в один з медцентрів Ворошилівського району окупованого Донецька, де тупо гвалтує і погрожує молоденьких півників кинути на підвал чи застрелити як диверсантів, якшо ті комусь розкажуть про те, як вони разом з мигибістом співали пісню «гаааалубая оунааааа». Нагадую, кляті геї в Європі, в Донецьку геїв нема.

  Щоб не бути голослівним, я викладу один із записів з розмовами найблакитнішого співробітника мигиби динири. І фото Ігоря. І фото дружини Ігоря.
Аудіозапис мені люб’язно надав один із коханців, якому іііігарь разбіл сєрдце.

  Мораль. З новим роком, ваша блакитність, Ігор. З новим роком, мигиби динири. Далі буде.

Фашик Донецький

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.
Рабов вышлем по почте

Реквизиты в меню сайта.
Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

?? Динирійський коханець. Серія перша

Please follow and like us: