До дня Захисника

До дня Захисника

Автор: Фашик Донецький

Сегодня много кто и много где написал кучу разных поздравляшек, мол з днем Захисника України и все такое. Но я немного о другом — об особенностях менталитета, которую не скрыть в принципе. Ща объясню более подробно.

Смотрите как все просто на самом деле. Берем рф и их праздник — день защитника отечества. Согласитесь, если прочитать медленно и вслух название празныка, то возникают примерно такие вопросы как:

Что за отечество? Как называется?

Кто отец нации, он же царь? От кого защищать отечество? Где?

Вроде бы обычные вопросы, но в них отражается суть менталитета россиян как потомственных оккупантов. Не верите? Но все ж на поверхности.

В нас все просто — свято називається день Захисника України. Крапка. Зрозуміло кого захищати, як називається країна, без всяких анізаблуділісь та іхтамнєт. Жодного натяку на авторитета, гетьмана чи царя, якого треба захищати, в нас все просто і зрозуміло — Захисники захищають Україну, тому це їх свято. Погодьтеся, що, в Україні, в самій назві свята немає нічого такого, що натякає на агресивність нації. На росії ж свято потомків орди і звучить, і підкреслює невизначеність та агресивні наміри — атєчєства без назви треба ніби від когось захищати, хоча де знаходиться то атєчєства — хз.

Підкреслюю, в Україні ставка робиться у назві свята на те, що є захисники, є країна, яку треба захищати і немає недомовок чи двояких визначень. А у орди … У орди все як не в людей [хоча після 2014 року я особисто сумніваюся в тому, що росіяни — люди].

Епілог. Сьогодні у вати палає і безбожно бомбить від того факту, що українці на їх очах перетворилися з нації хохлів в націю, яка може і вміє дати по зубам, не зважаючи на чисельну перевагу. І, як би це цинічно не звучало, найбільше бичить кацапів від того факту, що саме вони розбудили в Україні національну свідомість і дух Воїна.

І останнє. Не буду триста раз повторювати банальщину і привітання Захисникам. Просто дякую за те, що ви є. Без вас нас вже б не було. Як і України.

Писи: Якщо ти втомився воювати за мільйони Пушиліна і не хочеш бути м’ясом для росіян, пиши на пошту — fashdonetsk@protonmail.com, будемо думати як тебе витягнути з дупи.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерський, гранти не гриземо, дотацій з бюджету не отримуємо. У кого є можливість взяти участь в розвитку проекту, будемо вдячні.

Рабів надішлемо поштою

5375 4141 1364 0162

Решта реквізити в меню сайту.

Дякую всім за участь у розвитку.

До дня Захисника
Please follow and like us: