Хороші новини від наших союзників — Про SWIFT RESPONSE 22 та DEFENDER EUROPE 22

Автор: OSINT22

Не буду розповідати про усі деталі цих навчань, давайте одразу перейдемо до суті, яка нас цікавить.

Отже, в період з 5 травня по 24 травня на території Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Норвегії, НАТО проводитиме військові навчання SWIFT RESPONSE 22 за участі багатонаціональних десантно-штурмових підрозділів. Згодом, в період з 16 по 27 травня естафету прийматимуть інші навчання DEFENDER EUROPE 22, також на території Польщі, Литви, Латвії та Естонії (і не тільки). Лише в DEFENDER EUROPE 22 планується залучити близько 18 тис. військовослужбовців НАТО, 180 од. танків, 300 од. іншої бронетехніки, 110 од. артилерії та близько 30 од. бойових вертольотів. Під час кульмінації планується здійснити форсування однієї з річок на північному сході Польщі.

Усе це так чи інакше потребуватиме реакції з боку Міністерства оборони Білорусі, і не лише у вигляді пропагандистського угару «Запад нас хочєт захватіть» (без нього теж не обійдеться), але й у конкретних діях щодо посилення західного кордону держави. Як відомо, наразі Білорусь спрямувала кілька батальйонно-тактичних груп (у тому числі з військовослужбовцями строкової служби) на південь країни з метою посилення кордону з Україною. Раніше на своєму телеграм-каналі я вже писав, що у потрібний момент російська розвідка може скористатись цим і організувати операцію «під чужим прапором» щодо теракту або вбивства військових на білорусько-українському кордоні, у чому Білорусь та Лукашенко, згодом, можуть звинуватити міфічні «українські націоналістичні угруповування», що неминуче призведе до залучення ЗС РБ до бойових дій в Україні (хоча б для встановлення буферної зони на нашій території вздовж ділянки кордону). Це буде грати на руку росії під час активної фази наступу на сході України, оскільки вимагатиме спрямування частини наших сил на протистояння підрозділам ЗС РБ.

Так ось, проведення навчань із залученням великої кількості військовослужбовців та військової техніки з боку НАТО поблизу кордонів з Білоруссю вимагатиме відтягнення частини бойових підрозділів з усієї країни у тому числі на посилення західного кордону. Лукашенко дійсно боїться імовірного наступу НАТО на Білорусь і я чомусь не сумніваюсь в тому, що він в це вірить. Водночас, реакції на навчання у вигляді «акцій у відповідь» є цілком адекватним рішенням. Навіть під час проведення навчань росії та Білорусі «Союзна Рішучість 2022» Україна відреагувала на ці заходи проведенням своїх навчань «Заметіль 2022».

Я не маю сумнівів, що Білорусь готується до війни: впродовж березня-квітня на їх полігонах активно тривають навчання фактично усіх видів та родів військ, вони вивчають досвід рф та України, проводять навчання та перевірку сил забезпечення. Але вони готуються до цього лише на той випадок, якщо у них не залишиться вибору і їх силоміць втягнуть в цей конфлікт, а це може зробити лише росія. Таким чином, завдяки навчанням НАТО в Польщі та країнах Балтії, ризики вступу Білорусі у війну в якості активної сторони конфлікту зменшуються. На певний період.

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Хороші новини від наших союзників - Про SWIFT RESPONSE 22 та DEFENDER EUROPE 22
Please follow and like us: