Історичний шанс для Німеччини

Автор: Фашик Донецький

Мало хто досі не розуміє, але в Німеччини, станом на сьогодні, з’явився історичний шанс змити з себе спадок йобнутих пращурів, які колись натворили ну дуже багато біди.

Саме зараз офіційний Берлін може вибити козир, який є у росіян, що завжди, при нагоді, тикали в морду німцям про масові вбивства за часів нацистської Німеччини. Цей аргумент, до речі, росіяни постійно використовують і в дипломатії, і у повсякденному житті, бо звучить він приблизно так: вам би єбало заваліть, ви мілліони людєй убілі і концлагєря по всєй странє строілі.

Безперечно, є дуже багато всіляких підводних течій, які не дають простим німцям радикально виступити проти рф зараз, бо дуже складно пояснити пересічному мешканцю Німеччини, що страждати має він, втратити робоче місце також має він, податків більше має сплатити теж він, щоб хтось десь там воював з рф, а з німців зняли тавро колишніх нацистів. Проте шанс є в цьому переконати жителів Німеччини, треба лише захотіти зробити їх бажання тим важелем, якого нам не вистачає зараз.

Цинічно? Не більше, ніж купувати товари в тих, хто обстрілює житлові квартали крилатими ракетами. Ми маємо мислити категоріями не «німці-підараси», а «як використати бажання німців зняти з себе тавро на користь держави Україна і яким чином зробити це можливо найскоріше?».

До речі, ви недооцінюєте бажання пересічного мешканця Німеччини позбутися тавра «нащадок нацистів». Бо німець мріє, мріяв про те, щоб з’явився хтось ще більш йобнутий, ніж вусатий їбанько і щоб Німеччина на цей раз була на стороні Світла + допомагала тим, хто воює зі світовим злом. Це дуже сильний і аргумент, і мотивуючий фактор для звичайного німця.

Пояснюю як це працює:

Гітлер вбивав мільйони, але не стріляв крилатими ракетами по житловими кварталам

Гітлер будував концтабори, але не зробив жодного храму війни

Є ті, хто гірші, ніж нацисти гітлера

Є країна, яка копіює дії гітлера і так само буде століття мінімум каятися за злочини

Тягар колективної відповідальності за злочини, який несла Німеччина, тепер буде таскати рф та росіяни

Ну і так далі. Гадаю, доволі доступно пояснив суть.

Наголошую, бажання у німців не жити з комплексом вини, які скоїли їх предки, присутнє і досі. І це інструмент, важіль, яким ми з вами, маємо обов’язково скористатися в інтересах держави Україна.

Ніхто не каже, що треба просто придумати чарівний слоган, який змусить пересічного громадянина Німеччини віддати все, щоб тільки Україна розбила рф і «почесне звання» головних нацистів сучасності перейшло до кацапів. Це не є правдою і ми не маємо права так себе обманювати.

Проте в нас є точка опори і це дуже багато. В нас є купа тригерів, які можна і потрібно використовувати.

Приведу ще один простий приклад, щоб було зрозуміло, що це працює:

Людину вкусила собака біля входу в під’їзд. Після цього деякий час людина, підходячи до під’їзду, буде інстинктивно озиратися і нервувати, щоб цього не сталося. І це не тому, шо людина буде боятися собак до кінця життя, а тому, що так працює психіка, яка автоматично хоче зберегти людину:

Підходячи до місця небезпеки, людина очікує повторення нападу і, в разі, якщо ситуація повториться, в неї є набагато більше шансів врятуватися (в людини).

А тепер уявіть, що ми маємо таку саму купу тригерів у пересічного громадянина Німеччини. Не помічали ніколи ситуацій, коли когось хочуть демонізувати з політиків, то малюють йому ті самі вуса, як і у гітлера? Ось так це працює на практиці.

Мораль. До речі, непогана історична цифра, щоб передати росіянам тавро головних нацистів сучасності — 77 років перемоги над нацистами гітлера та його союзниками.

Дякую за увагу. Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Історичний шанс для Німеччини
Please follow and like us: