Кіно і німці. Трохи про теракт у Горлівці

 

Автор: Фашик Донецький

Якщо чесно, я сьогодні зранку відверто реготав, коли прочитав епічний епос, а точніше «новину» про «теракт у Горлівці». Зараз поясню чому, не перемикайтесь

Акт 1. Факір бил пьян. Я не є спеціалістом у підривах чи сапером, проте досі не можу зрозуміти нахуа закладати вибуховий пристрій під капот авто, якшо треба або під водійське-пасажирське сидіння, або в районі бензобаку. Поправте, якшо я зараз написав дурість, бо мені здається шо так званий тіраріст, який заклав вибуховий пристрій, є мінімум розумово відсталим.

До речі, про сам вибуховий пристрій. Враховуючи кількість снарядів на окупованих, в тому числі у Горлівці, я ніяк не можу збагнути, чому тіраріст вирішив погратися в ачюмєлиє ручкі, а не встановив, наприклад, ту ж протитанкову міну, шоб точно знищити мішень. Без образ, проте в розумових здібностях тіраріста падривніка я дуже сумніваюся і, враховуючи вищенаписане, особисто для мене є загадкою, як тіраріст сам себе не підірвав при монтажі вибухового пристрою.

Акт 2. Прайм тайм. Новина зайшла в інформаційний простір на ура — пропагандисти рф пишуть про те, що вибух стався о 7:55 за місцевим часом, прям в годину пік для розповсюдження. Проте найцікавіше тут знову ж таки не сам підрив, а розумові здібності підривника, який замість того, щоб знищити одну жертву, вирішив чомусь, шо кращого випадку, ніж здійснити тіракть в годину пік з можливою великою кількістю свідків нема. Чи може був розрахунок на велику кількість жертв саме серед цивільного населення? Як на мене, то в усій цій ситуації за кілометр смердить чекістами з рускагаварящєй чєлюстью.

Акт три. Срочная новосць. Піарити всю цю виставу з підривом колаборанта в Горлівці почали в унісон старі перевірені кадри з числа гру рф, які працюють під прикриттям журналістів: сладков, пєгов, котьонок. Так, сладков та компанія намагалися розіграти виставу, шо це не вони перші на місці подій і шо вони просто ретранслюють повідомлення місцевого пропагандиста. Проте… Проте весь цей цирк з намаганням не спалитися з боку гру-шників, розрахований лише на невибагливого глядача, бо ті, хто хоч трохи розбираються в особливостях війни з рф, підтвердять те, що: завжди там, де відсвічують такі прізвища як пєгов, стєшин, коц, сладков, котьонок, там завжди трупи і вистава навколо них.

В цей раз шоу не дуже вдалося у гру-шників. Причина — в тіраріста-підривника замалий IQ.

Акт 4. Філософський. Всі вищезазначені прізвища російських пропагандистів добре знають, що є терактом, бо неодноразово були «випадковими» свідками подібних шоу з вибухівкою і спецефектами з боку російських чекістів. Чому ж вони називають в унісон дебільну закладку вибухівки недорозвиненим підривником тірактом?

Гадаю, шо прийшли нові темники з москви, в яких написано, шо треба будь за що оновити наратив «Украіна -страна тіраріст» в інформаційному просторі. Тому, особисто я вважаю, що після подібного провалу інформаційної операції, може бути повтор шоу з використанням дівєрсантов с міномьотамі. Але побачимо, місця в нас в першому ряду, так би мовити.

Епілог. Моя особиста думка щодо тіраріста-двієчника і самого підриву колаборанта проста — це явно внутрішні розбірки за сфери впливу. Питання тільки в тому, хто найняв того, придурка, який заклав вибуховий пристрій під капот: гру рф, фсб рф чи то просто місцеві тьорки за російське бабло. І все.

Хоча шось мені підказує, що карту з підривами російські пропагандисти тільки починають розігрувати, що буде продовження кривавого шоу і місцем зйомок буде линирійський халіфат, а в якості масовки використають цивільних, яким просто не пощастить, бо вони опиняться не в тому місці і не в той час.

Одним словом, сумно не буде. Спостерігаємо

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

                  С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Теорема бутерброда
Please follow and like us: