Лист до Святого Миколая

 Даров, дідуган. Пишу тобі не з палаючого танка, а з окупованого рф Донецька. Знаю, в тебе десь є журнал, де відмічені добрі та погані вчинки за рік, але … Але ти його не знайдеш, бо я його спалив.

 А це значить шо? А це значить, шо ти моя золота рибка, а не просто Святий. Тому слухай, шо я від тебе хочу.

 Так як я 5 років поспіль принижую та доводжу до істерики русню та вату, хочу я ремінь. Шкіряний. Зі шкіри бурята або псковського десантника. Діду, я вірю шо це для тебе простіше, ніж навчити кацапів не жерти з лопати, тому будь ласкавий, зроби.

 «Хто ви? Ідіть ви нахуй, я вас не знаю» … Спакуха, діду. То я пісеньку про кацапів наспівую, не нервуйся. Шоб тобі ше замовити… О! Знаю: хочу комбайн. Великий. Я на ньому проїдусь по ватанам, коли всУ зайдуть в місто. Комбайн для доброго діла, діду, не хвилюйся — це як втопити 1 млн москалів за ніч, за це ше навіть орден дадуть.

 Шоб від тебе ше нахаляву отримати… О, згадав. Микола, хочу я шоб з неба над кацапами впало 300 млн контрацептивів. Так, ти вірно зрозумів — шоб гандони на гандонів падали. Ти тільки уяви причину смерті, яку будуть вписувати у документах: етат гандон пагіб в давке за гандони, патаму что єго другіє русскіє гандони затопталі. Стоп. Коли скинеш гандони, зроби онлайн трансляцію на ютубі — я хочу, щоб весь світ побачив цей піздєц.

 Шоб тобі ше таке замовити… Ха! Знаю. Коротше кажучи, хочу шоб 19 грудня 146 млн кацапів побачили під подушками фаллоімітатори у вигляді хуйла. Поясню для чого: викинути вони не зможуть цей предмет, бо це наруга над державними символами, а от користуватися будуть дуже скоро: замість хліба з маслом піде аж гай буде шуміти, якщо таки відключать  свіфт. Діду, ти уявляєш вираз обличчя кацапа, який дивиться під подушку, а там хуйло? Я готовий 8 раз спалити москву, щоб побачити це епічне видовище.

 Діду, слухай загадку: в Україну їхало 5 москалів, але на росію не повернувся жоден. Що сталося з москалями? Знаю шо не знаєш, тому слухай відгадку: їх перестріляли і закопали як худобу. Не смішно? То ти діду не чув як у Львові сміються, коли чують втрати серед військових москалів.

 Стоп. Я ж про бажання забув. Микола, хочу я … Хочу я шоб ти спалив воронєж. Не питай навіщо, це просто для душі, шоб соловейко заспівав.

 Розумію, діду, тобі важко буде виконати все шо я тобі замовив, проте… Проте це ще не все. Тому читай уважно і не вважай вату чи москалів за людей, бо то двуногі таргани, яких треба пиздити тапком. І молотком. І кувалдою. Давіть іх, блядь, надо.

 Перепрошую, діду, шось я відійшов від теми. Не знаю чи це можливо технічно або чи існують якісь закляття, проте дуже прошу: навчи кацапів жерти нафту. Сиру чи варену, без різниці. Просто хай жеруть вже і звикають.

 В принципі, діду, я не знаю шо тобі б такого загадати, бо при слові вата або расія, в мене на думці тільки садистські побажання. Але… Але є і більш-менш нормальні. Згадав: зроби присідання на пляшку національним видом спорту у кацапів, шоб це був типу аналог бейсболу в США. Навіщо таке чудернацьке побажання? Еее! Це лайт версія моєї забаганки, я хотів шоб при кожному присіданні на пляшку русня верещала «чєчня — ето круто», але пожалів тебе, діду. Можеш не дякувати, я просто люблю добрі справи робити.

 Так, шо там в мене далі по списку. О! Є бажання, слухай: хочу шоб при слові Україна у кацапів та вати ставався напад епілепсії. Так, ти все вірно зрозумів — нехай при кожному слові Україна, яке прочитають, побачать чи почують кацапи, пиздоглуздуватих теліпає так, ніби Дзідзьо їде від рф на Євробачення.

 Також я хочу шоб в Донецьку було розмінування. Ватою. Хай пиздують і вигрібають те, шо самі закопали. Ну, а в тих, хто втече не дай Боже, хочу шоб стався параліч. І шоб ці суки жили дуже довго.

 Миру на Донбасі не хочу, діду. Хочу перемоги. Хочу відмити з хлоркою рідне місто та змусити вату відкопати своїх моторил, гіві та іншу наволоч голими руками при морозі мінус 30.

 Якось так, діду. Вибачай за матюки. Не я такий, життя таке.

 Забув. Спали москву. Разів 200. Дякую.

Фашик Донецький

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.
Рабов вышлем по почте

Реквизиты в меню сайта.
Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

?? Лист до Святого Миколая

Please follow and like us: