Ніцой, Довбик, московити або іноді краще жувати, ніж говорити

Автор: Фашик Донецький

Багато хто сьогодні бачив те, як росіяни, а точніше російські спецслужби та роспропаганда, скористалися нагодою після публікації Лариси Ніцой. Після цієї

Ніцой, Довбик, московити або іноді краще жувати, ніж говорити

Зауваження, як на мене, дуже доречні і особисто я вважаю, що інтерв’ю гравці національної збірної мають давати або державною, або англійською. Але не російською.

Проте називати тих, хто на міжнародному рівні довів росію до істерики + підняв тему Криму знову, як на мене — мінімум низько.

А взагалі я ненавиджу, коли працюють на росіян по тупості. Саме по тупості, бо назвати розумною того, хто нівелює перемогу збірної на радість роспропаганді, особисто я не можу. Чесно, не хочеться говорити про те, що Ніцой дали рублів і вона їх відпрацювала — в мене немає ніяких доказів. Проте…

Проте приведу простий приклад лицемірства. Футбольний.

Може хтось чув колись про те, щоб борець за мову і все таке бігав по спортивним школам, ДЮСШ, спортивними секціям і вимагав чи постійно чинив скандал щодо використання російської мови тренерами чи спортсменами? Особисто я про таке не читав ніде, бо якшо створити скандал з умовним тренером легкої атлетики в умовній Шепетівці, то це нікому не цікаво.

Але на збірну накидувати можна. Бо це дохуя лайків збере + репостів.

Повторюсь, скандал з використанням мови в ДЮСШ в умовній Шепетівці нікому не цікавий, тому на збірну лайно накидується свідомо — так більше лайків, репостів та іншої хуйні.

Для тих, в кого сталася істерика, прохання перечитати другий абзац ще раз. Дякую. Ну, а я продовжу.

До речі, про футбол. В житті я трохи грав в футбол і на дитячому, і на дорослому рівні. Так, золоту бутсу чи золотий м’яч, я бачив по телевізору (як і більшість людей), проте можу впевнено сказати — починаючи з ДЮСШ гравці 90% дитячих команд на полі спілкуються російською і тренер з ними також. І так, я вважаю це проблемою, на яку ми, на рівні держави, закриваємо очі. Свідомо. Причина — в спорті головне результат, а мова — то таке, аби більше забили за суперника-швидше пробігли і т д.

Для тих, хто в танку, повторюю: я в житті не бачив жодного розкрученого блогера чи політичного діяча, який зчинив скандал щодо використання російської мови тренерами чи спортсменами на рівні ДЮСШ. Чому так? Читайте вище на три абзаци.

До речі, ви помітили, як непогано відпрацювали спецслужби рф після перемоги збірної України? Ми отримали міні скандал з придурком з прапором рф на стадіоні, якого начебто побили наші вболівальники (театр шпздц, я про то окрему статтю напишу) + використали слова Ніцой у власних цілях і понесли це в медіа. У підсумку ми маємо розбрат, чвари між собою і знову відкопане «мовне питання».

Епілог. Нє, це стаття не про какаяразніца. Різниця в тому, що ти або не тупиш і не працюєш в інтересах спецслужб рф, або ставиш лайки та репости вище інтересів держави. Ось у чому різниця. Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Ніцой, Довбик, московити або іноді краще жувати, ніж говорити
Please follow and like us: