Операція «хакнутий акаунт пушиліна». Як це було

Автор: Фашик Донецький

 Нещодавно майже всі змі писали про те, що підіймати рейтинг гауляйтера динири на прізвище пушилін приїде аж цілий політтехнолог — діма чайка, він же діма конов. І він таки приїхав, навіть поставив виставу, яку з попкорном дивилися майже всі і наші змі, і російські пропагандистські.

 Проте декому це дешеве кіно не зайшло. Наприклад мені. Бо хватку діма конов втратив, а працювати з недоумками так і не навчився. Зараз поясню трохи про виставу і про діму.

 Почну трохи з самого початку, щоб ви хоч трохи розуміли про що річ. Так званий рейтинг пушиліна насправді нічого не значить. Взагалі. Якби рейтинг пушиліна був би навіть мінус 150%, то це до самого пушиліна не має ніякого відношення і не має ніяких наслідків. Причина — на окупованих немає демократії і свободи слова, це концтабір, де рейтинг гітлера завжди високий, а сам гітлер не може і слова сказати на камери без наказу того, хто його кормить. Саме тому поняття «підійняти рейтинг пушиліна» для тих, хто мають хоч якесь поняття в політтехнологіях, звучить приблизно як «рейтинг бомжа васі». Не існує ні політика на прізвище пушилін, а також його рейтингу. Неможливо заміряти рівень підтримки голови концтабору, коли діє цензура на території концтабору, а самого гауляйтера концтабору можуть в будь-який момент замінити хоч на живу людину, хоч на бобра з повноваженнями.

 Пушилін не є політиком, це двунога боксерська груша, що говорить після того, як йому віддадуть наказ таваріщі з москви. Пушилін — це дресирована мавпа, функцією якої є бути маркером негативу, стосовно тих процесів, які відбуваються на окупованих. Також в функції пушиліна входить бути маріонеткою і не приймати ніяких самостійних рішень + не виставляти себе, не дай Боже, самодостатньою політичною фігурою з власним баченням ситуації, або лізти в кишеню тим, хто грабують регіон. Якщо ж останні вимоги товаріщєй не виконуються, то на пушиліна чекає смерть від рук російських найманців, все просто. Москва може посадити на так званий трон динирійського князя кого завгодно замість пушиліна, навіть нутрію з Кальміусу, але функції її будуть абсолютно такі ж як у пушиліна — ніякої самодіяльності, інакше смерть.

 Думаю, я достатньо популярно пояснив щодо «рейтингу пушиліна» і того як можна «рейтинг» підійняти + про самого пушиліна. Тому продовжуємо лікбез і тепер розглянемо виставу, яку нам показав діма конов, режисером якої він є особисто.

 Всі певно бачили, як буквально на днях, пушиліну «хакнули» аккаунт.

Операція "хакнутий акаунт пушиліна". Як це було

 Погодьтеся, все дуже смачно і вишукано — маріонетка кремля зізнається в «неузгодженому обстрілі жилих кварталів підрозділами» макак, а особливо тішить те, що пушилін ніби написав про те, що особисто візьме під контроль розслідування фактів порушень мінських домовленостей «військовими силами» динири.

 Далі все розвивалося саме так, як і мало бути. Пушилін почав верещати про те, що його аккаунт в твіттері хакнули, а для більш правдивого зображення, в якості декорацій, був майже випадковий коментар пропагандистки з рф, який заскрінили тупо всі.

 Непогано, діма конов. Проте трошки переграли. Для того, щоб зрозуміти суть вистави, знову вертаємося до початкових знань: пушилін — не політик, не самостійна фігура, тому навіть доступу до твіттеру він не має в принципі. Так само він не має доступу до телеграм каналу. Це аксіома, бо занадто великий ризик того, що в телефоні пушиліна елементарно може заглючити сенсор і це завдасть непоправної шкоди іміджу не самого пушиліна, а так званої правлячої верхівки колаборантів. Задача пушиліна проста — гавкати після наказу. Все.

 Тепер включаємо голову і активуємо ту сіру речовину, що зветься мозком. Якщо пушилін не має доступу до акаунту в твіттері, значить акаунт хтось веде замість нього. І це нормально, бо 99 % публічних персон так роблять.

 Проте ми трохи не про публічних персон, а про вистваву, тому продовжуємо думати. Як гадаєте, які наслідки будуть для тих, завдяки кому акаунт маріонетки кремля перейде до рук українських спецслужб? Думаю, в кращому випадку, це швидка смерть. Тому пароль і т д постійно оновлюються: ціна питання надзвичайно висока — репутаційні втрати коштують дуже і дуже дорого. Особисто я відкидаю версію з «хакнутим» акаунтом пушиліна і зараз поясню чому.

 Забув. Ви бачили лише перший акт вистави імені діми конова. Ось на скріншоті другий акт

 Непогано, погодьтеся. Проте знов переграли трохи. На місці українських спецслужб писати подібну дикість, якщо можна попросити танків у рф — це як мінімум тупо + публічно зізнаватися у доступі чи контролі акаунту пушиліна також є недолугою версією. Чому? Бо спецслужби грають в шахи і розігрують партії, а не кидаються писати про успішні операції проти ворога в соцмережах заради лайків. Навіть наші.

 У підсумку маємо ось що. Ніби «хакнутий» акаунт пушиліна і одразу дві неоднозначні заяви: одна щодо обстрілу жилих кварталів, друга щодо твіттеру. Що ж залишилось за лаштунками вистави діми конова, чого ми не побачили за ширмою? Діма свою роботу таки знає — ідея з «хакнутим» акаунтом зайшла в інфопростір саме тоді, коли і потрібно було. Згадайте гучний скандал щодо нерухомості пушиліна і його коханки, ніканорової [колишньої коханки піскуна, генпрокурора України], які мають одну і ту ж саму прописку в рф.

 До чого тут твіттер і весь цей цирк? На думку росії та російських кураторів, скандал з пропискою пушиліна і хабалкою ніканоровою, був дуже потужний і мав руйнівні наслідки, тому що:

 Так звана «влада» динири була дискредитована — пушилін, що символізує «владу», з сім’янина перетворився на звичайного кобеля з Макіївки.

 Коханка, пушиліна, ніканорова, так званий «міністр закордонних справ», з простої дівчини, що всього добилася сама, перетворилася на звичайну шалаву, що прилипла до чергового «папіка».

 В загальній сумі, дует пушиліна і ніканорової, на думку російських власників недореспубліки з трьох літер, символізують всю «владу» динири: він кобель, вона шалава, обоє хочуть втікти до рф.

 Як би вищенаписане не виглядало смішно, проте кремль на скандал з однаковою пропискою пушиліна та його шалави зреагував миттєво — був надісланий на окуповані території дійсно непоганий спеціаліст на ім’я діма конов. Діма розіграв ризиковану виставу, проте воно того коштувало: репутаційні втрати від скандалу з «хакнутим» акаунтом пушиліна і розпустою в верхніх ешелонах «влади» динири — це як порівнювати бюджети Макіївки і Парижа. Якщо бути чесним, то ставка була зроблена правильна з боку політтехнолога діми: інфошум був гучним з обох сторін, одні виправдовувалися, другі глузували, треті раділи. А основний клієнт, тобто вата, отримали саме те, що їм продав діма конов: не кобеля пушиліна і шалаву ніканорову, а пушиліна, акаунт якого хакнули поганці з українських спецслужб, щоб дискредитувати. Тонко, професійно, вчасно, діма гроші свої бере не просто так, погодьтеся.

 Епілог. Але є одне але в усій цій виставі з пушиліним, ніканоровою, «хакнутим» акаунтом та дімою коновим: якщо пофарбувати жигулі в червоний колір, все одно вони не стануть Феррарі. Жигулі є жигулями і залишаться їми назавжди, навіть якщо вкрасти значок Феррарі і прибити цвяхами на капот.

 Аналогічна ситуація з так званою верхівкою динири — самозванці прийшли до «влади» сугубо для особистого збагачення, а не в інтересах міфічного «народу Данбаса». Тому саме вони, педофіл бердичевський, алкоголік приходько, тричі судима майя пирогова, нищать динири і линири зсередини, не українські спецслужби. Рф намагається сповільнити процес руйнування фундаменту, так званої ідеї динири, проте це нагадує термінове відрядження спеціалістів з кремля для штукатурки фасаду при морозі мінус 20 на вулиці, тобто  результат тимчасовий, як ямковий ремонт доріг.

 А найпрекрасніше те, що за цей весь цирк платять росіяни зі своїх податків. Знаючи діму конова особисто, можу сказати впевнено, що операція з «хакнутим» акаунтом пушиліна обійшлася в 45-50 тис доларів. Непогані гроші за кілька днів, погодьтеся. Особливо радує мене те, що всі ці кошти платять дімі з бюджету рф, а звичайні росіяни сплачують і зашквари пушиліна з шалавою, і роботу штукатура діми.

 Мораль. Пушилін, не зупиняйся, продовжуй лажати в тому ж дусі. Ти можеш, я знаю це ))

  Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Операція "хакнутий акаунт пушиліна". Як це було
Please follow and like us: