Переселенцы или все-таки беженцы.

 

Бойові дії на сході України принесли забагато біди громадянам нашої країни. ВПО  залишили домівки, бізнес, рідних та квартири, залишились на самоті із бідою. Держава не до кінця захистила цих людей, проте вони не зрадили Україну. Вдячність влади за любов до Батьківщини дуже специфічна у цьому випадку. Ми, ВПО, знаємо стан речей — ми визначившись із тим станом, який є зараз у дійсності у ВПО, але ми не можемо йти далі, а саме який алгоритм, яку процедуру для компенсації збитків, як моральних так і матеріальних, нам застосовувати.

Якщо держава не може захистити своїх громадян протягом п’яти років, може вона в цьому хоча б зізнається. Вона не може контролювати використання грошей, які йдуть від світового міжнародного  суспільства, до речи сума становить за п’ять років більше ніж 18 млрд. гр. і ми знаємо, яким чином їх використовують придворні ГО Мін ТОТ та деяких міністерств ГО, це неурядові громадські організації. Найяскравішим прикладом відношення до ВПО є сума допомоги на компенсацію оренди на житло, до речі майже п’ять років вона незмінна, а роки інфляція її «з’їли», тому логічно, що і сума повинна збільшитись на 50 відсотків, найменше ця сума повинна зрости на половину. Імітація турботи влади над ВПО стала не тільки посміховиськом, а й здається помстою( чи може я помиляюсь? ).

Відсутність реального та дієвого представництва інтересів  ВПО у ВР, слабка комунікація представників місцевих влад приймаючих громад, надія на закон про Децентралізацію — теж не виправдала, всі ці обставини привели до того, що Громадська рада при міністерстві просить держави-донори, ДБР і НАБУ провести незалежний аудит діяльності міністерства по використанню коштів міжнародної донорської допомоги.

Міністерство де-факто протягом року блокував всі адвокаційні ініціативи Громадської Ради на захист прав потерпілих людей.

Конфлікт перейшов в гарячу фазу, коли Громадська Рада зажадала від міністра Черниша В. відкритого публічного звіту про цільове використання коштів, що виділяються міжнародними донорами для подолання наслідків війни і для вирішення проблем переселенців. Незалежний фінансовий аудит роботи міністерства жодного разу не проводився за всі роки його діяльності. Створена з прямою участю МВОТ система розподілу донорської допомоги показує повну відсутність зворотного зв’язку з самими постраждалими від війни людьми, відсутність зрозумілих для суспільства критеріїв ефективності реалізації таких проектів.

Як повідомляє Глава Громадської Ради Геннадій Борісічев, ДБР і НАБУ не поспішають вносити відомості про злочин в ЕРДР, так як фігурант займає високий пост. Щоб протистояти цьому явищу, він звернувся до суду із заявою винести рішення, яким зобов’язати правоохоронні органи розпочати розслідування за вказаними вище фактами. Як відомо з відкритих джерел, слухання справи 760/22776/19 відбудеться вже 19.08.2019 року.

Запрошуємо Вас 19 серпня на 12-30 до Солом’янського районного суду м.Києва (суддя Вишняк) на слухання справи по нашій скарзі на бездіяльність правоохоронних органів, з вимогою про внесення в ЕРДР і розслідуванні діяльності міністра Черниша Вадима.

Переселенцы или все-таки беженцы.

Переселенцы или все-таки беженцы.

Переселенцы или все-таки беженцы.

Злая Переселенка

  Пысы:
Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  Реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Переселенцы или все-таки беженцы.

Please follow and like us: