Після путіна

Автор: Фашик Донецький

Давайте на 2 хвилини уявимо, шо воно здохло і це сталося сьогодні. Неважливо як (вбили, само здохло), але це сталося.

Так, безперечно, в Україні буде свято і все таке, а на росії починається розподіл влади. Але чи означає смерть путіна закінчення війни, деокупацію територій України, репарації, денацифіцацію рф?

Гадаю, ні. Бо проблема не в путіні, а в тих, хто підтримують діючий режим на росії — вони навіть після смерті ввх виберуть лайт версію ботоксного недофюрера. І це не я цинік, а реальність.

Ті, хто вважають, шо після смерті путіна населення рф визнає геноцид України, покається в воєнних злочинах і т д, ті брешуть самі собі. Бо цього не буде: росіяни пережили спокійно війни та окупацію частини території Молдови, 2 війни в Чечні, війну з Грузією та окупацію частини її території + окупацію півострова Крим, окупацію частини областей України та відверте вторгнення в Україну. Тому бажати чи вимагати від них покаяння, зміни світогляду та інших незрозумілих для них речей — це те ж саме, що вчити змію їсти тільки яблука. Той, хто цього не хоче усвідомити, того змія вкусить обов’язково.

Але повернемося до суті. Здохло, весь світ бухає, в Україні радість. Можете назвати прізвище того воєначальника, який, зважаючи на тотально зомбануте населення, ризикне кар’єрою і віддасть наказ вивести війська з Криму? Три секунди часу на те, щоб дати відповідь.

Три, два, один… Дякую. Що і треба було довести.

Реалії такі, що наказати тим, хто йшли не асвабаждать, а саме винищувати населення України, не зможе ніхто з нинішніх воєначальників рф. Причини дві: вони такі ж самі зомбануті + над генералами є ті, хто віддають накази самим генералам, а це значить, що, з точки зору відповідальності, генерал, наказавши вивести війська з умовного Криму, вчинить державну зраду за законами рф.

Хтось має сумніви, що хоч один з нинішніх генералів рф зможе так ризикнути?

Далі. Кнопка «перемога» знаходиться в двох місцях: в руках ЗСУ та в головах самих росіян, а не в путіна чи шойгу. Точніше її не існує, якщо розглядати лише варіант, що керівництво рф зненацька зрозуміє провал війни проти України. Росіяни розуміють лише мову сили і тільки сили: здохші на території України мають бути в кожній сім’ї на росії і лише тоді (можливо) війна закінчиться — після тотального розгрому рф.

Ідемо далі. Путін здох. Хто прийде на його місце? Шизоїд рогозін чи пришелепкуватий дімон мєдвєдєв? Чи може наришкін, той, хто підривав жилі будинки, щоб дати путіну привід віддати наказ на вторгнення в Чечню? Валька-стакан матвієнко? Собака в мєдалях та ордєнах на прізвище шойгу? А може лавров? Чи все ж таки машка захарова? Кадиров?… Який з цих всіх варіантів є прийнятним для України і хто, на вашу думку, може віддати наказ деокупувати всю територію України та домовлятися про репарації, видачу військових злочинців і т д?

Правильна відповідь ніхто. Бо ніхто не захоче бути тим, кого вб’ють чи позбавлять влади, мотивуючи це бажанням народу росії.

Для тих, хто не розуміє: є більшість серед населення рф, які хочуть винищення населення України та знищення нашої держави як такої. Тому будь-які розмови про деокупацію Криму, репарації, припинення війни = стати політичним трупом і, з точки зору москви, зрадити росію. Той же льоха навальний, який кримнєбутрброд, щоб не стати політичним трупом, пропонує провести «рєфєрєндум» на території України, щоб закрити питання Криму, а не зібрати манатки, російський металобрухт та понаєхавших і покинути територію чужої держави.

Більшість росіян не розглядають ні повернення Криму, ні деокупацію сходу України, а також підтримують військові дії рф, в тому числі військові, а також представники спецслужб рф. Тому умовний генерал андрюша, який публічно зробить заяву про вивід військ з території України чи Грузії — мінімум політичний труп і, скоріше за все, помре.

Епілог. Смерть путіна нічого насправді не вирішує. Росіяни хотіли, хочуть і будуть завжди хотіти нас знищити, як німці за часів адольфа євреїв.

І саме тому після смерті путіна росіяни виберуть нового путіна. А потім знову виберуть путіна. І знову

Вітаю в реальному світі.

Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Після путіна
Please follow and like us: