Почалося?

Автор: Фашик Донецький
 Може хто не в курсі, проте ще в березні-квітні поточного року в російських змі була піднята тема того, що російські чиновники найвищого класу евакуюють свої сім’ї на час карантину. Чи змінилася ситуація, станом на сьогодні?

 Так, змінилася. Після вивозу сімей на час карантину у багатих росіян новий тренд — політ бізнес-джетом у Європу. Для розуміння ситуації: якщо порівнювати кількість польотів бізнес класу в напрямку гейропи за квітень-травень, то в травні це число більше. Вдвічі. І це не я кажу, про це вже написали і самі російські змі, і чимало західних видань.

 Але і це ще не все — найпопулярнішими напрямками для польотів у заможних росіян виявилися ті країни, які нещодавно таки побороли сумновідомий вірус [Іспанія, Італія, Великобританія].

  Гадаєте, це дивно? Зовсім ні, все прозаїчно і просто. Погодьтеся, хто-хто, а чиновники рф і бізнесмени топ рівня прекрасно знають реальну ситуацію в рф щодо вірусу. Тобто: на росії все дуже і дуже погано, офіційна статистика про кількість інфікованих відверто бреше, смертність зашкалює і саме тому найкращий час втікти з країни тихо і непомічено + з грошима.

 Також мушу підкреслити те, що, враховуючи зворотній відлік до параду путіна, який відбудеться 24 червня, статистика щодо вірусу буде фальсифікуватися нещадно з боку офіційної влади — навіть якщо трупи будуть на вулицях міст валятися, проведення параду майбутніх смертників ніхто не відмінить. Але і це ще не все — в липні на росії хочуть провести вато-парад з дідами на палках, тому висновки зробити неважко щодо того, як будуть малювати статистику, щоб виправдати цей треш з дідами.

 Гадаєте я перебільшую? Аж ніяк — всі ті, хто можуть собі дозволити купити нерухомість в гейропах — це ті самі, що літають бізнес-джетами. І саме вони вивозять капітали закордон. Літаками.

 Так, саме літаками вже з території рф вивозять валюту — тільки за березень місяць в москву привезли більш, ніж 6 млрд доларів готівки. Це мінімум 24 польоти бізнес-джетом до геїв з країни скрєп і дідов.

 Цікавим також є те, що тільки за останні три місяці в рф були зняті майже 8 млрд доларів з банківських рахунків. Виводи очевидні, якщо врахувати останній тренд — польоти літаками классу бізнес-джет, чи не так?

 Епілог. І це тільки за офіційними даними, офіційна статистика. Думаю, реальні цифри набагато більші. Як гадаєте, почалося чи ні?

  Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Почалося?
Please follow and like us: