Пропагандистські змі. Погляд зсередини

Багато хто бачив так звані соцопитування на окупованому Донбасі, які проводять підконтрольні кремлю пропагандистькі змі. Давайте трохи розберемося шо то таке взагалі ті соцопитування і як побудована внутрішня кухня, щоб продукувати сюжети для пиздоглуздуватих.

Почнемо знизу. Мова піде про 4 місцевих тв-брехали. Ну, тобто тв канали. Ці канали називаються оплот 1, оплот 2, недоросія та юніон. Задача в цих пришелепкуватих одна і проста: голосно верещати шо в диринди рай земний, Україні-Америці і всім іншим піздєц, Хунта убіваєт, князівство риниди розвивається. За це їм платять смішні, але гроші.

Але повернемося до так званих соцопитувань, які видають коллаборанти. Найперші до кого звертаються на камери посіпаки окупантів, коли ніби хочуть дізнатися громадську думку — це, звісно ж, пенсіонери. Ця категорія двуногих зрадників найправильніша і входить в трійку найзаможніших каст на окупованому Донбасі. Перші найбагатші люди на окупованих — це військові та керівництво недореспубліки, друга каста — це родичі-знайомі-друзі військових, третя каста — це пенсіонери, які отримують по 2 пенсії.

Проте ми трохи відволіклися від теми, давайте продовжимо. Перші, до кого звертаються пропагандисти — це пенсіонери і тільки пенсіонери. Саме ці двуногі на камери вилижуть і захарасту, і путіну, і похвалять так звану владу, і посіпак окупантів. Причому це все буде виглядіти натурально та невимушено, бо ці двуногі справді такими йобнутими і є.Якщо трохи розібратися, чому двуногі дебіли так роблять, то все просто. Перше: вони, ватні пенсіонери, найбільше всього бояться Українізації. Друге: вони бояться бути покараними за те шо були декораціями для рос змі в 14-му році, а Хунта з кожного спитає. Третє — їм доволі непогано живеться: дві пенсії + гуманітарка іноді перепадає + пільги всілякі. Четверте — в України нема чітких механізмів відключити пенсію за сепаратистські заяви[не будем себе обманювати, добре?].

Саме тому в сюжетах  «соцопитувань» на окупованих колаборанти несуть абсолютну ахінею, яка так добре викликає відразу у адекватних людей і одночасно викликає оргазм у ватних бовдурів.

Моралісти, без образ, все розумію: окуповані і тд, проте є 1000 і 1 спосіб відмовитись від того, шоб брехати на камеру. Досить обманювати себе, хоч німим можна прикинутися.

Ідем далі. Молодь — це найхитріші люди при проведені «соцопитувань» на окупованих. Молодь в 90% ухиляється від провокаційних питань по типу миротворців, про життя в Україні і т д. Знайти просто так на вулиці того, хто згодиться засвітити пику на камери і обматюкати Хунту — це довго та важко. Тому ролі йобнутої молоді в основному грають так звані активісти маладой ріспубліки. Ці їбануті знають шо казати на камери, бо мозок втік з голів їх вже давно. Ахтивісти, таким чином, показують і лояльність режиму коллаборантів, і на камери морди світять, шоб було чим похвалитися.

Коли на календарі якесь професійне свято, по типу день професійного борця з бойовими кротами Хунти духовним перегаром чи день залізничника, «соцопитування» також проводять. Всі тези та вектори театралізованого блядства[соцопитування] на камери надходять з рифи. Проте відбувається цирк завжди однаково.

Лінія, по якій проводять «соцопитування» завжди одна: клоун має на камеру сказати шо

ми всі тут чекаємо на рифи.

То шо нема зряплати — то таке. От прийде рф сюди і ми одразу заживемо.

Начальство трохи помиляється, проте ми будем терпіти.

В нас є армія припижджених, які нас нікому не дадуть образити.

Добре шо НАТО нема.

Я динирієць.

Ну і так далі. Шаг вправо чи вліво від вектору сюжету вважається діями агента сбУ і карається. Одна віра, один бог, один ворог. Чорне та біле, без напівтонів. Саме таке мають знімати так звані змі динири.

Я хз за шо платять гроші кацапи місцевим недоумкам, проте з так званих «соцопитувань» вголос сміється навіть місцева вата. Все виглядає настільки погано і смішно, що це видно неозброєним оком. Навіть місцеві вважають сюжетики з опитуваннями всілякими тупою показухою та списанням бабла.

А тепер найцікавіше. Перейдемо до цифр. Зараз ви зрозумієте, чому кацапські пенсіонери риються у смітниках.

Є такий тв канал в окупації, юніон називається. Цей канал  отримує гроші від рф на брехню.  Річний бюджет пиздобол-тв  десь 2,5 млн баксів. Середня зарплата ведучого на юніоні від 35 тис фублів [на сьогодні це десь 500 баксів]. За виступи в ефірі прямому ведучий отримує 7-8 тисяч фублів, за сюжет на виїзді, крім лінії фронту — 5 тис фублів.

Найбагатшими вважаються тв канали оплот 1 і оплот 2 — в них фінансування по 5 млн доларів на рік кожному.

Недоросія тв — це тв канал павла губарєва та його бойової шмарі каті губарєвій. Ви, певно чули про першого наркомана Донецька. Ну тобто першого «народного мера», це унікальний їбанько. Мережа магазинів сємьорочка в окупованому рф Донецьку також належить сімейці пиздоглуздуватих.

Катя губарєва — член народного совєта хухри-мухри, тобто динири. Вона також є куратором  тв змі. Пашка-наркомашка корчить з себе публіциста на камери власного каналу, проте з нього вже давно глузують навіть ватани — там розуму як в табуретки.

За гроші, які приносить торгівля мережі супермаркетів сємьорочка в окупації, подружжя героїнових, тобто губарєвих, утримують газету недоросія та тв канал хуєсосія на плаву.

Взагалі, якшо порахувати приблизно, то кацапи на інформаційну політику на тв в окупації виділяють 12-15 млн баксів на рік тільки на вищеназвані 4 канали для йобнутих . Привіт голодним пенсіонерам з кацапії, які кормлять і Донбас, і Чечню, і Крим.

Моралі нема. Проте є хороші новини. Давайте користуватися тим, шо наш ворог — це тупа безмозка шафа. Це одоробло можна і треба пиздити. Був би наш ворог з мізками, нам би з вами було непереливки. Арбайтен, одним словом. Вище ніс.

Please follow and like us: