Рембасс за нас. Балада про те, як ВСУ звільняє Донбас

Рембасс за нас

В мене особисто таке враження іноді складається, шо на представників окупантів напали невідомі істоти і зжерли мозок, абсолютно весь. Таких нісенітниць, які по дебіловізору показують ватним недоумкам, ви в принципі не побачите ніде, крім окупованих. Навіть під амфетамінами чи після грибів ви в житті не піймаєте такі глюки, які лапАють представники окупантів.Але перейдемо до суті справи. Там-тарам! Нарешті звершилося те, про що котрий рік мріють пришелепкуваті — ваті ввалили пиздячки з американського озброєння. Таке заявили наркомани диринди.

Цитую наркоманів: «ввечері 15 червня Українські силовики в черговий раз обстріляли населений пункт Зайцево. Прошу зауважити те, що під час обстрілу проводились випробування переданого США розвідувально-сигналізаційної апаратури Рембасс-2, яка дозволяє розпізнати фігуру людини на відстані до 75 метрів, озброєння та військову техніку до 350 метрів. Це свідчить про те, що було вчинено навмисний замах на життя цивільної особи після його ідентифікації американським військовим обладнанням. За попередніми даними один з вищеназваних комплексів був знищений».

Зверніть увагу на вираз обличчя того недоумка, який промовляє все вищеназване вголос. Він в принципі не знає шо таке цей рембас, а буквар скурив ше в першому класі, коли бухав за останньою партою. Хоча… Хулі вимагати від недоумка логіки, якшо воно десь бачить фошистів та концтабори?

Посилання на повне відео: https://youtu.be/OH8jgoXrAlo

Рембасс їбошить Донбас, залишилось мало горілки у нас, проте у кишені ще є гриби, ми їх проковтнемо і вломим америанцям пизди. Гиии!

Ви прослухали віршик бойової абізяни, яка не боїться американської зброї.

Але… Зверніть увагу на шикарний заголовок для кацапських змі, яка співзвучність — Рембасс, Донбас. Також, прошу зауважити те, що заголовків зі словами Рембас та Донбас можна придумати безліч, причому смачних та таких, які будуть привертати увагу:

Рембасс, Донбас і колаборантпідарас.

Рембасс, Донбас і наркоманський спецназ.

Рембас, Донбас, бухати вже час.

Рембасс, Донбас, не пре зовсім нас.

Рембасс, Донбасс, марсіани напали на нас.

Проте, незважаючи на всю пиздоглуздуватість заяв пропагандонів динири, які начебто побачили зірку смерті в Зайцево, мене ну дуже радує те, шо ВСУ так навчилися бити вату, що свинособакам боязно зізнатися в тому, шо їм дають прочухана ніякі не американці, а наші прості пацани.

Ніпабідімая расійская армія пришелепкуватих раісян — це продукт змі для жителів караганди чи воркути. Кацапів, що здихають на Донбасі, закопують як хірургічні відходи, а родичі мовчать, бо грошей хочеться, шо аж зуби зводить. Ви хоч розумієте як страшенно бояться саме ВСУ ватани? Вата боїться навіть сама собі признатися,що ніяких американців на Донбасі нема.

Чекаємо повідомлень про обстріл позицій диринди з марсу. Пішов за попкорном.

 

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.
Рабов вышлем по почте

Реквизиты в меню сайта.
Всем спасибо за участие в развитии

Please follow and like us: