Сафарі і росіяни

Автор: Фашик Донецький

Думаю, багато хто зі мною погодиться про те, шо після війни в Україні будуть створені спеціальні загони, які будуть знищувати посібників та просто російських нацистів по всьому світу по аналогії з Ізраїлем, спецслужби якого це робили (і досі роблять) протягом багатьох років поспіль.

Толерасти далі можуть не читати — краще подивіться фото Маріуполя чи Харкова. Дякую.

Тепер до суті та до історичного парадоксу, який заключається в тому, шо росіяни створили самі собі тих, хто їх будуть безжально вбивати по всьому світу — колишніх мешканців тих міст сходу та півдня України, які знищили москалі.

В цих людей буде абсолютно нульова толерантність, бо вони все бачили на власні очі. В них не буде жалю і мотивація помститися. Як би не звучало цинічно, але це ті вороги, яких, особисто я, ніколи не хотів би мати і не побажав будь-кому (за виключенням росіян, звісно).

Скажу навіть більше — частково команди для знищення військових злочинців з рф вже створені. Ні, не спецслужбами — тими, хто не хочуть чекати Гаагу і мають ну дуже багато претензій до російських військових та бажання помститися вже сьогодні. Правда, вони не будуть заводити штаб, малювати герб та прапор підрозділу, вести сторінку в фейсбуці чи тг. Вони вже діють. Просто про це не пишуть у змі (поки шо).

Як мені відомо, за голови льотчиків, які знищували пологовий будинок та Маріуполь взагалі окремий цінник для російських спецслужб (за особисті дані, прізвище, ім’я, адресу проживання та фактичне місцезнаходження). І за Харків також. І за Ізюм.

І найцікавіше те, шо місцевий, російський криміналітет, активно в цьому допомогає та сприяє. Причина — навіть ті, в кого руки в крові з 90-х, вважають шо російських бєспрєдєльщіков треба обов’язково покарати.

Мораль. Сафарі тільки почалося, гражданє росіянє. Далі буде тільки гірше.

Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Сафарі і росіяни
Please follow and like us: