Список коллаборантов из мыгыбы лыныры

  На меня часто обижаются, мол почему все внимание дынырийцам, а лыныропитекам ничего. Я решил немного исправиться, поэтому сейчас немного напишу о лыныропотамах.

  Правда, путь к лыныропитекам все равно лежит через старший, дыныропотамский норот. Поехали

  Преамбула. Если ты не умеешь бухать, то лучше пей воду. Ато ты по синьке наговоришь на 2 смертных приговора.
Итак, знакомьтесь с птицей-говоруном, яка зветься Підлужний Ігор Володимирович, дата народження 23.11.1978 року, прописаний за адресою у Горлівці, вул Остапенко, 16 кв 55. Ось він на фото

Список коллаборантов из мыгыбы лыныры

 

Список коллаборантов из мыгыбы лыныры

Список коллаборантов из мыгыбы лыныры

  Цей реліктовий упиздень дуже любить бухати, тортури, а також базікати по телефону. Колаборант на даний момент є кадровим співробітником «мвс динири», апасний проооосто піздєц і дурний водночас.

  Коли Підлужний в хлам п’яний, він зазвичай дзвонить до свого приятеля на ім’я Щербак Максим Юрійович, 18.08.1975 року народження, шоб папіздєть за жиззь. Ось Щербак на фото

Список коллаборантов из мыгыбы лыныры

Список коллаборантов из мыгыбы лыныры

  Але найцікавіше те, що Підлужний, який дзвонить свому приятелю пагаваріть а жизні і абсудіть тяготи служби поліцая[Щербак також колаборант, діючий співробітник «мвс динири], то абсолютно не контролює те, що говорить по телефону. Скажу навіть більше, завдяки Підлужному ми склали список із 178 осіб, які є колаборантами та подали документи на отримання паспорта рф.

  Линирійці, настав ваш зірковий час — 8 співробітників так званого мигиби линири стануть знаменитими та відомими. Поїхали

  Рубан Альона Володимирівна, дата народження 28.09.1999, мешканка окупованого рф Луганська. Підлужний називає Альону, цитую дослівно «бамбєзний пилєсос», хоча Рубан є співробітником мигиби линири. Цікаво, що чи у кого смокче линирійка, бо навряд чи мова йшла про сміття.

  Філонцев Сергій Сергійович, дата народження 21.04.1995 р. Народився колаборант у місті Краснодон Луганської області, має паспорт серії ЕН 819106, який був виданий 21.05.2011, прописаний за адресою — Краснодон, вул Артема, 9, кв 55.

  Чесно, не знаю чому у Підлужного Філонцев підписаний в телефоні як Пупсік, хоча линирієць колаборант, а також є діючим співробітником мигиби линири і подав документи на отримання паспорта рф.

  Тур’янский Роман Ігоревич, дата народження 27.12.1990. Рома — це взагалы реліктовий єблан. Не вірите? Рома народився у Броварах, а сам прописаний за адресою: Чернігівська область, Козелецький район, смт Десна, в/ч А1317. Рома використовує паспорт серії ЕН 558957, який був виданий 14.02.2007 у Краснодоні.

  В записній книжці у Підлужного Тур’янский Рома підписаний як — «малолєтній пєдофіл». Думаю, колаборант просто любить дітей, а не те, що ви собі подумали. Роман також подав документи на отримання паспорту рф, бо є діючим співробітником мигиби линири.

  Гончаров Захар Олександрович, дата народження 22.04.1997, мешканець окупованого рф Луганська. Ось він фото

Список коллаборантов из мыгыбы лыныры

  Гончаров є штатним співробітником «мигиби линири», а точніше «»співробітником штабу «спо мигиби линири»». Але цікавим є те, що Гончаров записаний у Підлужного як «шоколадний задєц». Думаю, ви без трьох підказок вгадаєте, чому саме таке словосполучення використовується щодо Гончарова. До речі, Гончаров також подав документи на отримання паспорту рф.

  Часовський Вадим Михайлович, дата народження 20.11.1980, прописаний в Луганській області за адресою: Краснодонський район, с. Новосімейкіне, буд 29. Вищеназваний недоумок також є штатним співробітником «спо мигиби линири». Ось він на фото

Список коллаборантов из мыгыбы лыныры

Проте є одна цікава деталь: незважаючи на те, що Часовський подав документи на отримання паспорту рф, Підлужний називає «співробітника линири» не інакше як «солнце», а в телефонній книзі записав линирійця як [не ржати] «кіся». Але всі геї в Європі, будьте певні.

Ревенко Сергій Володимирович 14.08.1977 року народження, прописаний за адресою: Луганськ, вул Зарічна, 6, кв 146. Цей колаборант також є штатним спіробітником мигиби линири і також подав документи на отримання паспорту рф.

Але… Підлужний в записній книжці у власному телефоні підписав Ревенко не інакше як «котік». Ну, ви правильно зрозуміли — геї в Європі, а всі задньопривідні линирійці — котікі.

  Костенко Сергій Олександрович, дата народження 26.02.1982, адреса прописки — Луганськ, вул Шахтьорская, 27, колишній підполковник МВС України. Ось він на фото

Список коллаборантов из мыгыбы лыныры

  Костенко є діючим співробітником мигиби линири та подав документи на отримання паспорту рф. Проте … Проте Підлужний, динирієць тобто, не дуже високої думки про Костенко — в записній книжці в телефоні він записав колишнього полковника як «сєрьожа гомасєк». Одним словом, духовність в даній ситуації аж зашкалює.

  Мораль. Нагадую колаборантам: ми все про вас знаємо, не намагайтесь заховатись, бо вже пізно. Окрема подяка алкоголічним здібностям Підлужного, який залишає телефон без нагляду в громадських місцях, коли бухає і голосно розмовляє по телефону при людях. Думаю, мигиби динири має достойно оцінити Підлужного. Без вазеліну бажано. Кінець

Фашик Донецкий

  Пысы:
Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  Реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Список коллаборантов из мыгыбы лыныры

Please follow and like us: