Товарісчі в рясах. Присвячується духовних тридварасам

Автор: Фашик Донецький
  Давайте поговоримо про віру, бо без неї дуже важко. Вірити можна в щось добре або в щось погане, проте, ні в якому разі, не можна вірити росіянам чи їх посіпакам. Посіпаки кремля можуть бути вдягнені у одяг від кутюр, в камуфляж без розпізнавальних знаків, а також можуть носити ряси. Пропоную поговорити про товарісчєй свящєнніков на службі у кремлівської банди, а точніше про так звану російську старообрядчєскую «церковь», далі рпсц.

  Секта рпсц формально є релігійною організацією, що займається активною політичною діяльністю в інтересах рф. Так, вам не почулось — саме секта, бо рпсц має до церкви таке ж саме відношення як лада каліна до перегонів Формула 1.

  Перепрошую, трохи відволікся від теми. Секта рпсц працює в інтересах кремля завзято і відверто, кожне свято чи то релігійна подія використовується товарісчамі «священниками» в цілях агітації та пропаганди. Не стало виключенням і зібрання товарісчєй «архієреїв», що відбулося 23 жовтн в москві. Зібрав до купи товарісчєй «священників» рпсц та інших «священнослужителів» других єпархій митрополит московський корнілій, щоб обговорити та підвести підсумки діяльності рпсц в 2019.

  Товарісчі «єпископи» костромской вікентій, ярославскій, вятскій євфімій, казанскій, кавказскій зосіма і донской здійснили молитву і виступили з «проповіддю», що нагадувала більше пропагандистський месседж щодо влади України. Цитую дослівно:

  Товарісчі «єпископи» ярославскій і костромской вікентій:

  «Вся полнота нашей церкви молится и за мир на Донбассе. Молится и за мир в Сирии. Молится за всех наших воинов православных. За всех страждущих наших братьев, которые находятся сейчас в притеснении огромном и гонениях. Вы видите, сколько за последний период в Украине храмов было захвачено рейдерским способом. Европа почему-то этого не видит. Институты по правам человека почему-то молчат».

  Інші товарісчі в рясах, зокрема «єпископи» казанскій та вятскій єфімій публічно виправдовували окупацію та анексію Криму та дії окупаційної російської «влади» на півострові + позитивно оцінили створення «недоросії» на території України. Ну, а товарісч «єпископ» євфімій взагалі закликав до того, щоб Україну пошматувати та включити частину областей нашої держави у склад рф.

  Товарісчі «єпископи» донской і кавказскій зосіма пішли ще далі, цитую дослівно:

  «людям в Крыму и на Донбассе неважно, признали ли их выборы в Украине, в Европе или США, потому что они хотят жить только в «недоросии». В одном из пунктов устава ООН говорится о праве на свободное волеизъявление народа, поэтому европейское сообщество должно прислушаться к мнению людей, не уничтожать их, не поставлять оружие, технику, иностранных специалистов по вооружению Украине, а идти на перемирие и переговоры.»

  Епілог. Думаю, що ні для кого не є секретом, що так звана російська церква в Україні — це перш за все, пропагандистський гурток, де товарісчі в рясах несамовито топлять за нацистську рф. По суті це так звані «релігійні війська рф», а не слуги Божі.

  Проте пропагандистська тріада від рпсц — це таки шось новеньке. Хочу поздоровити «єпископів» вікентія, євфімія та зосіму з тим, що Хунта бачить їх наскрізь і зовсім скоро буде матеріал для широкого загалу з біографіями товарісчєй в рясах та незручними недуховними фото слуг путіна.

  Буде боляче. Дуже. Амінь

 Пысы:
Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Товарісчі в рясах. Присвячується духовних тридварасам
Please follow and like us: