Україна продовжує операцію по демонтажу рф зсередини. Росіянам не читати

 

Автор: Фашик Донецький

 Почну трохи здалеку, так буде зрозуміліше що до чого.

 Якщо хто не знає, то я нагадаю — 30 травня поточного року Український Парламент ухвалив документ під номером 10125, за який проголосували 234 депутати.

 Вищезгаданий закопроект стосується безпосередньо рф, а точніше розвалу рф зсередини, використовуючи тиск на рф через міжнародну спільноту. Схема проста: рф порушує права, свободи і суверенітет корінних народів рф, Україна ці факти документує і тисне на рф через міжнародні суди, організації тощо, через ПАРЄ, ООН, ЄС.

 Я дуже добре пам’ятаю, як в травні сміялись росіяни і як вони голосно кричали про те, що в Раді зовсім з глузду з’їхали. Також я пам’ятаю відгуки моїх співгромадян щодо вищезгаданого проекту, які глузували і казали, що прийнятий законопроект — це щось на кшталт рішення про наміри колонізації Юпітеру тернопільськими фермерами. Проте причин для кепкувань не було, якщо чесно — в травні 2019 року Україна проголосувала за стратегію атаки, яка буде використовуватись проти рф: бити кремль його ж методами, в тому числі внутрішнім сепаратизмом.

 Взагалі, даний законопроект дуже простий для розуміння. Зараз поясню чому.

 В інформаційному плані стратегіія війни з рф зводиться до простих процесів:

 Вимагати від міжнародної спільноти застосування санкцій за переслідування активістів корінних народів рф, в тому числі санкцій за вбивства і незаконні затримання

 Вимагати застосування санкцій до рф через заборону діяльності політичних партій корінних народів рф

 Вимагати застосування санкцій до рф через утиски права на освіту на рідній мові корінних народів рф

 Вимагати застосуваня санкцій до рф  через втручання кремля в справи релігій і церков корінних народів рф

 Вимагати застосування санкцій до рф через утиски прав корінних народів рф

 Вимагати застосування санкцій до рф через утиски рідної мови корінних народів рф

 Після публікації моєї статті з роз’ясненнями щодо вищезгаданого законопроекту, була велика кількість скептично настроєних, а також тих, хто відверто називав абсолютною нісенітницею мрію про те, щоб в ЄС чи США навіть промайнула думка про існування пригноблених корінних народів рф. Також мені стверджували, що нереально в принципі вибити з, так би мовити, вічно стурбованої чимось Європи, санкції до рф через утиски прав корінних народів рф навчатися-говорити-писати рідною для них мовою і що ЄС на це все начхати.

 Ну, а зараз я пропоную всім тим, хто казали про те, що законпроект був мильною бульбашкою, звернути увагу на те, що першу статтю про демонтаж рф зсередини я написав ще 27 травня, ось вам посилання 

Украина начала операцию по демонтажу рф изнутри. Русским не читать.

А тепере давайте поглянемо на скріншоти

Украина продолжает операцию по демонтажу рф изнутри. Русским не читать Україна продовжує операцію по демонтажу рф зсередини. Росіянам не читати

Украина продолжает операцию по демонтажу рф изнутри. Русским не читать Україна продовжує операцію по демонтажу рф зсередини. Росіянам не читати

 Ой. Як же ж незручно вийшло – виявляється, що тільки в Сибіру існує аж 41 народ, який є корінним на території сучасної рф. Також виявляється, що вічно занепокоєна Європа також шось бачить[ як і обсє].

 Якшо хтось досі не розуміє, про що взагалі йде мова, пояснюю: на даний момент наш новий МЗС, якщо буде наполегливо працювати, має шанс через тиск на міжнародній арені запровадити 41 пакет санкцій до рф, бо на росії утискають права корінних народів рф. Все залежить тільки від дипломатичної майстерності нових людей в МЗС і бажання працювати на міжнародній арені.

 Пояснюю, що сталося і де перемога: за неповних 6 місяців Україна змогла підняти питання утисків прав корінних народів рф на міжнародний рівень. Так, не все вдалося здійснити з того, що хотілося. Проте Україна зробила перший крок, незважаючи на скептиків — представники міжнародних правозахисних організацій вголос заговорили про факти утисків прав корінних народів рф.

 Ну, а роспропаганда в цей час погрожувала, істерила і знімала постановочні сюжети для російського глядача.

 Пройло всього півроку роботи після прийняття законопроекту в Україні і маємо результат — в ЄС заговорили про корінні народи Сибіру, яких утискає кремль. На центральних ЗМІ. Гадаю, не варто нагадувати, що бюджет роспропаганди набагато більший, ніж в України. Чи все ж таки треба?

 Епілог. Як думаєте, коли для рф підпишуть черговий пакет санкцій, бо москва утискає права, наприклад татар, які хочуть розмовляти на рідній мові на росії? Цього не може бути? Півроку назад я таке десь чув.

 І наостанок, звертаюсь до нашої  влади в Україні — ціною титанічних зусиль був запущений процес розвалу рф зсередини. Думай.те. Не профукай.те

 Пысы:
Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Украина продолжает операцию по демонтажу рф изнутри. Русским не читать Україна продовжує операцію по демонтажу рф зсередини. Росіянам не читати

Please follow and like us: