Ватоцид. Спецоперація рф по отруєнню вати.

 В окупованому рф Донецьку, якщо задуматись, то жити насправді не тільки страшно, але й весело. Хоча… Точного визначення немає, таке враження шо ти попав у якийсь тупий фільм, але це тобі не сниться і сон з пришелепкуватими зомбі та кривавими декораціями все ніяк не закінчується.

Преамбула. Коли кажуть шо кацапи — це рукожопи, то не є правда. Точніше казати шо кацапи — це жопорукі, спочатку срака, а потім руки, а не навпаки. Чесно, коли кацапи намагаються когось налякати якимись надсучасними розробками, в мене це викликає шалений сміх і більш нічого. Зараз поясню з точки зору будівельника, чому я ржу вголос, коли кацапи верещать про надсучасний винахід, наприклад в борісоглєбскє.

 Не секрет, шо кацапи — це дешева версія китайців, які тупо пиздять та копіюють все шо бачать. Проте, в китайців є багато того, від чого в залупинській губєрніі немитої станеться істерика. Згадайте поїзд зі швидкістю 300 км на годину, в якому нещодавно їздило хуйло. Для жителя пєнзИ найкращим винаходом людства буде стакан, в якому завжди є шмурдяк, а в воркуті не потрібні ліки від раку — головне шоб було бухло дешеве та по дебіловізору кісельов розказував про те, як кацапи нагнули Європу та які американці тупі.

Але я знову відхилився від теми трохи в сторону, перейдемо до будівництва та рукожопів з пиздоглуздуватостану. Не секрет, що нащадки алкоголіків та наркоманів везуть на окупований Донбас всілякий непотріб, який вони продають за ціною героїну. Ну а хулі не заробити на дурних хохлах? Так, саме хохлах, а не на диниро чи линиропотамах. ніхто в кацапії не вважає вату Донбасу рюцкімі, з арійцами варонєжской крові пришелепкуваті ватани не можуть зрівнятися ніколи, бо навіть кацапи їх вважають людьми третього-четвертого сортів. В шкалі кацапської лінії скрєпанутості, перше місце займають кацапи, друге кадирівці, третє вата Криму окупованого, четверте — це такі рюцькі як якути чи таджики, але їх ну дуже хочуть посунути з цього почесного місця ватні йовбаки з Донбасу.

Стоп. Я знову не по темі будівництва. Розказую як стати мільйонером на окупованих в сфері будівництва. Береш сміття, фасуєш це сміття в мішки, клеїш наклейку з надписом «цемент» і продаєш на окупованих. На цьому все.

Ніхто не перевіряє якість хламу у будівельній сфері на окупованих, навіть так звана гуманітарка, будматеріали — це галіме трухло, про це прекрасно знають всі будівельники. Криві пластикові вікна, які смердять пластмасою, коли спекотно та зі склом, що тріскається на морозі — це так само звично для якості того шлаку, що везуть на Донбас у вигляді гуманітарнай помащі, як і те шо в воркуті серуть через вікна.

Криві тупі шурупи — це окремий піздєц. Як будівельник зі стажем кажу вам: неважливо чи є в тебе шуруповерт, важливо які в тебе шурупи. Для кацапів нормально, якшо шуруп довжиною більше, ніж 2 см кривий, як язик лаврова. Похуй шо ти той шуруп хочеш змусити зжерти виробника і той шуруп чи саморіз тупий як стадо кацапів. Головне що? Головне бабло.

Кацапи люблять насміхатися з євреїв, бо ті ніби мають завжди та всюди свою вигоду чи зиск. Але тим ж євреям ну дууууже далеко до кацапів, бо свинособаки продають таке сміття недорюцкім жителям Донбасу, шо рентабельність сягає ну овердохуя відсотків і змушує євреїв червоніти від сорому. Фуфло за ціною смагарагдів продати жителям Макіївки — це так само просто, як звільнити кадрового кацапа заднім числом і верещати «у вас нєт даказатєльств». Хуятєльств. В Донецьку будматеріали коштують дорожче, ніж у москві.

Нещодавно мої знайомі зробили ремонт в квартирі. Не ржати та не дивуватися, в Донецьку роблять ремонти. Не всі, але роблять.

Нещодавно — це 10 місяців тому. Весь ремонт був зроблений на кацапському будматеріалі, бо везти з неокупованої території гіпс — це ну дуже дорого буде коштувати. Що конкретно зробили: зашили стіни гіпсокартоном, поклеїли шпалери, поставили кухню із кацапського дсп, та поставили трохи меблів кацапського виробництва.

Але… Прийшов піздєц. Ну, тобто весна. Коли стало тепло на вулиці, люди помітили шо в хаті тупо чимось смердить так, ніби в тюремній камері пофарбували стіни — сирістю та фарбою водночас. Думали люди спочатку шо то їм здалося.

Але ні, не здалося. Сусіди та родичі підтвердили факт того шо шось смердить на всю хату. Власник помешкання на всяк випадок написав заяву в санслужбу, шоб спокійніше було спати. І тут почався епос.

Санслужба зробила висновок : в квартирі жити не можна, бо все навкруги токсичне:

Меблі з лаком, який токсичний.

ДСП також отруйне.

Шпалери не відповідають нормам, також шкідливі для здоров’я.

Шоб було зрозуміло: всі меблі купувались по каталогу в рф, а будматеріали були придбані в віджатому епіцнтрі в Донецьку та на будмайданчиках міста. Санслужба сказала шо в квартирі жити не можна, все треба ламати, викидати та дезинфікувати хату від отрути. Сказати шо люди були ну дууууже раді висновкам — це не сказати нічого.

Я от шо собі думаю: за роки окупації було продано овердохуя токсичних меблів виробництва рф та будматеріалів виробництва рф. Весь отруйний мотлох був оплачений з кишень жителів окупованих.

В мене от яке питання виникло: на скільки це ахуєнно та вишукано зі сторони рф — розпиздячити регіон, лишити людей роботи, а потім ше й продати отруйні будматеріали жителям тих регіонів, яких рф ніби захищає? Як на мене — це справжній ватоцид, Хунті до такого вчитися і вчитися.

Мораль: Божеспалимосквукхуям. Не пощастило нам з сусідами, дуже не пощастило.

Фашик Донецкий

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.
Рабов вышлем по почте

Реквизиты в меню сайта.
Всем спасибо за участие в развитии

Please follow and like us: