Як із цивільного перетворитися на диверсанта в Донецьку 

Багато кого лякає безправність Хунти на території України. Мусара бєспрєдєльнічают, сбУ кришують, кругом одні вороги. Зараз я трошки розповім як перетворитися з цивільного на диверсанта Хунти в окупованому рф Донецьку. Це дуже просто, якшо хто не в курсі.

Поїхали.

Перше шо потрібно для того, щоб стати диверсантом Хунти або агентом сбУ — це жити в окупації. Якшо ти живеш на окупованих, то перетворитися з продавця взуття на підривника — це десь 100 ударів прикладом ак 74 тобі по морді.

Сусід. Сусід — це той, хто одним дзвінком чи 2 реченнями в вуха гебні може позбавити тебе здоров’я на довгі роки, а також допоможе переїхати в темну кімнату болю. Мати доброго адекватного сусіда — це джек-пот в окупації, бо недоумок ватний завжди готовий тебе здати в лапи садюгам.

Також для того шоб стати агентом сбУ, потрібен довгий язик. Ну тобто треба менше пиздіти вголос. Ти ніколи не знаєш хто перед тобою: звичайний водій чи водій, в якого родичі поліцаї. Тому ти завжди маєш фільтрувати  те, що ти кажеш і кому ти це кажеш. Якщо, звісно, не хочеш відчути на собі братські тортури.

Акаунт в соцмережах — це брат та друг диверсанта сбУ. За репост тебе не посадять у в’язницю, нєа. Тебе тупо можуть пиздити рік кожен день в темному підвалі. Ну або вбити во славу путєну. Тому акаунт у соцмережі — це твій квиток в підвал на роки, бо твої інтернет друзі — це перші, хто тебе здадуть гебні. Для тих, хто в танку — скріншоти переписки та сторінки вважаються речовим доказом. Тому ти завжди в окупації тримаєшся сторони -язамір- при листуванні та у соцмережах.

Сторінка вконьтактє. Так, це не друкарська помилка, саме вконьтактє, від слова -кінь-. Чесно, якшо хтось в окупації вважає, шо він може критикувати окупантів у цій соцмережі, використовуючи при цьому реальні дані та фото — вибачте, вам треба лікуватися. Нещодавно одного з таких критиків взяла гебня, хлопець шо соловейко розказує про те, який він диверсант. А почалося все з тупості.

Тому, якшо ти хочеш стати диверсантом в Донецьку чи Луганську, просто напиши путін хуйло, а на замість аватарки завантаж фото свого паспорта. Ну а хулі? За листування я взагалі мовчу у вк, це окрема медаль за дебільні досягнення та орден гебні.

Всі диверсанти ходять в окупації без документів. Нема документів при собі? Вітаю, ви вже майже диверсант. Готуйте свою пику до православних тумаків, а ніжну шкіру до  духовних тортур.

Підозріла зовнішність. Це те, чим справжній диверсант диверсантовий відрізняється від загальної маси людей. Чесно, критерії для такого формулювання поняття різні та трактуються так, як забажає той, хто з тебе хоче зробити диверсанта. Ти хоч голим можеш іти по Донецьку і бути не підозрілим, а можеш тупо прийти в магазин за хлібом і стати підозрілим. Що в головах їбаньків з так званих спецслужб — то є таємниця, тому все залежить від випадку та фази Сатурна у сузір’ї Скорпіона.

Дії з телефоном. Справжній диверсант Хунти — це, курва, ше той маніяк. За допомогою телефону він і артилерію коригує, і фоткає все шо бачить, і рух військової техніки передає. Також ходять чутки, шо в Чернігові винайшли -ватострілофон-, який лазером вбиває русню. Тому телефон твій — ворог твій.

 • Всі слова у телефонному довіднику типу Київ,Чернівці,Тернопіль — це явна ознака того, шо ти полюбому диверсант. Ну не може справжній ватан мати друзів у Києві чи родичів, а якшо хтось підписаний в телефоні типу Олег Чернівці — це полюбому агент Сміт з ЦРУ. Тому ти вже попав на проблеми, друже, якшо тебе прийняли патрулі і побачили у телефоні подібні записи.Фото та відео у тебе в телефоні — це окремий піздєц. За невдале фото ти одразу стаєш диверсантом, за відео також. І за карикатуру. І Українську музику. І за не видалену вчасно смішну картинку. Якщо ти дебіл і виходиш з дому з таким компроматом проти самого себе, то вітаю з майбутнім переїздом та пригодами — один раз патрулі зупинять, і якшо побачать те, шо їм не сподобається — всьо, піздєц. Тепер ти диверсант.Погляд. Спопеляючий погляд — це супутник справжнього диверсанта. За косий чи нетакий погляд в сторону воєна динири ти легко можеш стати диверсантом у Донецьку. Забудь про права людини, придурок, з озброєними не сперечаються в Донецьку. Якшо алкоголіку в камуфляжі не сподобався твій погляд в його сторону, то він тебе хоч серед білого дня може розстріляти. І знаєш шо цьому недоумку буде за це? Ціле ніхуя. В гейропі про права людини розказуй, а не в окупованому Донецьку.

  Випадок. Його величність випадок — це те, що тебе зробить диверсантом за 1 секунду. Проходив біля військової частини і попав на злих вартових — ти диверсант. Розмовляв по телефону біля машини колаборанта — ти диверсант. Захотів сфотографуватись в парку — ти диверсант. Довго шукав в телефоні номер по роботі на вулиці — ти диверсант. Читав не ватні новини в маршрутці, а збоку сусід чи хтось побачив це — ти диверсант. Опинився не в тому місці та не в той час — ти диверсант. Тебе, диверсанта, як піймають, будуть пиздити довго та духовно, допоки ти не розкажеш казочку на камеру рос тв. На ютубі покажуть навіть. Але то буде згодом,після того як ти визнаєш, що ти і твоїх 8 спільників, бойові бобри та альфа-ондатра, планували вчинити замах на путіна за допомогою ужгородської магії.

  Хамство. Якшо ти нахамив воєну динири, то ти вже диверсант. Ти холоп, в тебе немає прав сперечатися з тим, хто в камуфляжі. Навіть якшо мудило в формі триста разів винувате, диверсант все одно ти. Знаєш шо буде, якшо ти пошлеш нахуй воєна динири при людях? Буде темно і боляче. І відпустка без кондиціонеру з атракціоном -типу клопи в камері- та тортури. Всього одне слово може змінити твоє життя. А за межами окупації — Хунта. Пам’ятай про це.

  Перегар. Перегар -це такі парфуми у справжніх диверсантів. Якшо тебе піймають з перегаром або п’яним патрулі, то ти легко можеш перетворитися з алкоголіка на снайпера польського походження, який прибув в Донецьк, шоби з точки У завалити захарченка. Бухати краще дома, для здоров’я корисно.

  Комендантська година. Всі диверсанти ходять тільки у комендантську годину по вулицям. Якшо ти йдеш після 10 години вечора по вулиці — ти вже майже диверсант, бо треба вдома вже сидіти, як нормальні люди роблять. Якшо ідеш з перегаром в той самий час — агент Хунти полюбому. Якшо тебе піймали за порушення комендатської години, то ти дууууже страшний диверсант. Спочатку тебе духовно відпиздять, потім повезуть у відділок і ше раз відпиздять. А далі… Далі як пощастить: якшо план по відлову диверсантів виконаний, то на ранок тебе відпустять. Якщо не виконаний план, то на ютубі про тебе ролик покажуть, в якому ти зізнаєшся як ти був завербований литовськими спецслужбами у Житомирі та хотів підірвати кремль.

  А взгалі, випадків, коли ти агентом Хунти стати можеш безліч. Ти диверсант, якшо

 • Дивився фільм з Українським перекладом вдома, а хтось з сусідів почув
 • Не вимикаєш світло в квартирі після 11 години вечора, значить шось погане плануєш
 • Розмовляєш голосно Українською на вулиці
 • Критикуєш окупаційну владу
 • Не хочеш давати хабар рекетирам захарченка чи ташкента
 • Слухаєш вдома Українську музику голосноМораль: навіть в цих надважких умовах типу життя в окупації, наші люди допомагають нашим військовим пиздити русню. Як саме допомагають? Спитайте в Карателів. Нам є за кого боротися на окупованих. Український Прапор чекають на Донбасі, хай шо б там не брехали окупанти.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.
Рабов вышлем по почте

Реквизиты в меню сайта.
Всем спасибо за участие в развитии

Please follow and like us: