Як рф вже розвалюється зсередини. Приклади.

Автор: Фашик Донецький

  Давайте знову трохи поговоримо про те, про що на росії говорити страшно — про внутрішній сепаратизм, який набирає оберти з кожним днем.

  Преамбула. Карма — штука непередбачувана, вона б’є по голові саме тоді, коли ти цього не очікуєш. Проте, в ситуації з московитами, карма має цікаве почуття гумору: погодьтеся, буде дуже епічно, коли рф, спеціаліст по створенню «громадянських війн» на території колишнього срср, розвалиться саме від внутрішнього сепаратизму, а не від НАТО чи ше якихось наркоманських видінь керівництва та населення рф.

  Дуже цікавою є позиція кремля та роспропаганди щодо зростання національних рухів на території рф — всі вони дружно роблять вигляд, що нічого не відбувається, хоча насправді це є абсолютною брехнею. Я зараз приведу декілька прикладів, щоб було зрозуміло: те, що рф як держава розвалиться на багато республік — факт, питання тільки в сроках розвалу тюрми народів. Ну, а кармічний регіт заключається в тому, що майбутніми міністрами оборони та польовими командирами новоутворених республік на території колишньої рф[а може княжеств чи халіфатів], будуть ті, хто за покликом дурної голови чи за наказом міноборони рф вбивав Українців на території України за рублі — це так звані «ополченці» та «іхтамнєти».

  Але давайте все ж таки перейдемо до суті, досить теорій. Пропоную розглянути короткий період — весна-осінь 2019 року і згадати тільки найбільш яскраві спалахи внутрішнього сепаратизму на росії, про які мовчить роспропаганда.

  Сибір та пожежі на території майбутньої Сибірської Народної Республіки. Напевно всі пам’ятають те, як яскраво палали ліси на території Сибіру весною-літом цього року. Причина пожеж — абсолютно безконтрольна вирубка лісів друзями путіна та китайцями, які, щоб приховати наслідки вирубки, в наглу підпалювали ліс. У підсумку згоріли величезні території, а кремль епічно облажався і з заявами про те, що економічно необгрунтовано було гасити пожежі, і з так званими способами пожежогасіння.

  Проте, найцікавішим є те, що пожежі, так би мовити, підпалили сепаратистські настрої у населення Сибіру: якщо ще в 2010 році заяв по типу «хватіт карміть маскву» були одиниці, то після пожеж це вже реальність сьогодення, ментально Сибір вже не є територією рф, хоч як там розпинається кремль про «єдінство». Кремль проспав спалах сепаратистських настроїв в Сибіру та зміну риторики невдоволеного населення, якщо раніше у всіх бідах жителі Сибіру звинувачували місцеве керівництво, то тепер все змінилося — у пожехах, в очах мирного населення, винуватою є саме москва, яка використовує вищезгадані території лише як сировинний придаток.

  Ідемо далі. Згадаємо самоспалення удмуртського вченого через утиски удмуртської мови у вересні цього року. Тут взагалі тотальний провал і у кремля, і у роспропаганди: поневолені народи сучасної рф отримали святого, великомученика в лиці удмуртського вченого, який загинув через утиски рідної мови.

  Якшо хтось не розуміє значення смерті людини, що вчинила акт самоспалення, забийте в гуглі «Ян Палах». Чех увійшов в історію як мученик, така доля чекає і Разіна, удмуртського вченого. Щоправда, кремль та придворні «спеціалісти по проблемах України» всіляко намагаються робити вигляд, що нічого не сталося і що акт самоспалення на території рф білим днем вченого через утискання рідної мови є нормальним явищем.

  І це чудово. Чесно. Ворог України щосили стає на граблі внутрішнього сепаратизму і лупить сам себе ж по макітрі назло Америці, незважаючи на повний дебілізм процесу наступання на граблі і стрибання по них.

  Калмикія та динирієць трапезніков у столиці республіки. Тут взагалі все прекрасно, бо призначення колишньої шістки ахметова з фейковою біографією та темним минулим показало те, про що я пишу останніх півроку: внутрішній сепаратизм на росії набирає оберти з кожним днем.

  В Калмикії також відбулася зміна риторики протестів після призначення динирійця трапезнікова на керівну посаду колишнім кікбоксером: на мітингах відкрито звучать тези про те, що калмики — це люди другого сорту, що вони — народ Калмикії, а не росіяни і т д.

  Що робить роспропаганда у відповідь на зміну риторики? Правильно, далі обговорює Україну. Хоча, це дуже гарний тактичний хід, чесно — бездіяльність збоку кремля щодо ситуації не може не радувати око. Москва вперто ігнорує спалахи внутрішнього сепаратизму на росії та відродження національної свідомості корінних народів на території поневолених республік. Особисто я ніяк не можу зрозуміти реальну причину цього явища, бездіяльності, проте хай так і буде — чим скоріше тюрма народів здохне, тим швидше закінчиться війна в Україні.

  Так званий день національної єдності рф — це взгалі фантасмагоричне видовище. Особисто я, передивившись не одне відео з дня святкувань, ніяк не міг збагнути однієї простої речі: населення рф в черговий раз сказилося чи це репетиція святкування «дівятамая»?

  Проте, про найцікавіше кремль мовчить: саме в так званий день народної єдності відбулися пікети дипломатичних представництв рф у Польщі, США, Україні та Фінляндії, з метою привернути увагу до шовіністичної політики кремля щодо корінних народів рф.

  Ні офіційний кремль, ні роспропропаганда на ці пікети ніяк не відреагували. Проте факт залишається фактом — якщо ще 2 роки тому про таке не можна було навіть мріяти, то вже зараз, в 2019 році, активісти, представники корінних народів росії, пікетують за кордоном дипломатичні представництва рф через утискання рідної мови та прав корінних народів.

  Ну і наостанок коротко про умисне вбивство татарином етнічних росіян через утискання та знущання в армії рф.

  Шамсутдінов, татарин, який відправив своїх ворогів до кабзона через жагу помсти, взагалі має шанс увійти в історію: саме він показав напрямок і методи протидії всім пригнобленим народам з боку московитів — треба просто стріляти у ворога і ні про що не жалкувати.

  До речі, ви знаєте, що на росії вже зібрано більш, ніж 31 000 підписів, щоб виправдати Шамсутдінова і відправити на реабілітацію? [На час написання статті ця цифра була 31 792, я б взагалі медаль віл Хунти дав хлопчині]

Як рф вже розвалюється зсередини. Приклади.

  Епілог. Готовий побитися об заклад, що вже до нового року на території рф відбудеться мінімум 2-3 випадки збройного протистояння між представниками корінних народів рф і колонізаторами, росіянами, яких чи заріжуть, чи просто пристрелять через міжетнічний конфлікт або через знущання над «чуркамі-зверькамі-узкоглазимі» і т д.

  Особисто я ставлю на розправу над етнічними росіянами в військових частинах армії рф на Кавказі. А ви?

 Пысы:
Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Як рф вже розвалюється зсередини. Приклади.

Please follow and like us: