Згадка ном.1.

Mykolay Biller

Бачу у стрічці FB розпочався флешмоб на пам’ять Леоніда Краснопольского від Asher Joseph Cherkaskyi.
Розповідати можу багато, дуже багато, і про те, як перший бронік отримав від нього, і перший мультікам під Марік, і про те, як він потрапив в полон і як волею Всевишнього вийшов на волю і не від когось це знаю, а від нього і побратимів особисто, які допомогали в цьому, і про безліч і безліч його добрих справ, і про його відповідальність і доброту i постійну,

наголошую постійну допомогу і турботу в справах допомоги нашим полоненим, і про неоціненну його участь у справах миротворства Каскаду, і про спільні нелегкі справи на непідконтольних територіях і ще досить і досить багато….і про подарований шефрон Шаміра.
У Біблії є згадки про те, як пророк Мойсей вирізав на дорогоцінному камінні імена всіх дванадцяти колін свого народу. І зробив він це за допомогою чарівного каменю (або хробака) під назвою Ша
мір. Цей камінь мав немислиму силу — він міг розрізати алмази, скельний базальт, мармур і залізо, і шефрон цей є оберігом.

Сум заважає зібратися з думками і написати все. Але обов’язково буду постійно тебе згадувати Брате, і висвітлювати те, що можно.
#hunta_in_ua
#каскад_захід 

Please follow and like us: