Абнімашкі і рашка. На злобу дня

Автор: Фашик Донецький

Всі напевно бачили епічні абнімашкі нашої спортсменки на олімпіаді в Токіо з представником країни, що веде проти України бойові дії. Проте фактично ніхто не написав чи не озвучив чому так сталося. Пропоную трохи розібратися шо то було.

Почнемо з того, шо абнімашкі — це наслідок. Все дуже просто: спочатку ти їж рибу, потім ти п’єш молоко, а далі — абнімашкі з унітазом. В ситуації з нашою спортсменкою так само фактично:

спочатку ми ніхуа не робимо для того, щоб спортсмени працювали в інтересах держави Україна і не мали бажання в радіусі кілометра наблизитися до російського журналіста чи спортсмена країни 404, а потім трапляються абнімашкі. Першопричиною є лажа на державному рівні і абсолютне небажання зрозуміти, що треба використовувати всі можливості для пропаганди, в тому числі спорт, який внє палітікі (ніби).

Чітких інструкцій у спортсменів, що представляють Україну на міжнародній арені, якщо не помиляюсь, немає взагалі. Цього не мала часу зробити ні попередня влада, а також не бажає сьогоднішня. Чесно, мені абсолютно байдуже на причини, які заважають чи заважали зробити міні біблію щодо поведінки на міжнародних змаганнях наших спортсменів, бо фактично причина одна — воно якось саме зробиться, спорт внє палітікіі т д.

Без образ, але за сім років війни кожен спортсмен України, що представляє державу на міжнародному рівні, мав вивчити 10-15 правил, завдяки яким не було б жодного подібного скандалу в майбутньому. Проте… Проте у можновладців немає ні часу, щоб це все втілити в життя, ні бажання. Ну або фаза місяця не підходить.

І так, особисто мені начхати на те, що таким чином ми перетворюємося в Північну Корею і т д, бо, в даному випадку, спорт — це інструмент протидії агресії рф, це снаряд, який має влучати по москві, а не по Києву. І якщо хтось хоче перемоги над рф, але по правилам, з білими рукавичками, дуелями, арбітрами і т д, то вимушений розчарувати — ви вже програли. Бо на сьомому році війни або живете в ілюзорному світі, або обманюєте себе свідомо.

До речі, ніхто не відміняв провину самої людини, спортсменки за абнімашкі. Війна почалася не вчора і ти, як той, хто представляє країну на міжнародному рівні, повинен думати про наслідки, бо суспільство України тебе зітре у попіл за 24 години. Про спорт внє палітікі не треба брехати, то була спроба плюнути на гаряче, перевірити реакцію суспільства, щоб потім, у випадку невдачі, розказувати казку про те, яка я була затуркана.

Реалії такі, що спортсмен, співак і всі інші внєпалітічєскіє мають чітко розуміти, що суспільство, принаймні його частина, ніколи не пробачить таких вчинків як абнімашкі з росіянами. Не подобається? Міняй громадянство. Ну або навчися воскрешати мертвих, бо на двух стільцях сидіти не вийде — дуже багато крові пролито.

Епілог. Проте особиста позиція спортсмена щодо абнімашек з представником країни, яка вбиває на протязі семи років твоїх співгромадян — це наслідки «шикарної» роботи мінніхуя та їх наступників. Бо спочатку на державному рівні нічого не робиться, щоб подібні випадки не відбувалися і тільки потім трапляються абнімашкі.

Особиста позиція спортсмена щодо рф має бути сформована за допомогою виховання, примусу, шантажу, пропаганди, неважливо чого саме. Важливий лише результат і коефіцієнт корисної дії. В даний момент маємо абнімашкі, бо зроблено для запобігання виникненню подібних випадках ціле ніхуа за 7 років. І особисто я вважаю такі дії саботажем під час війни, де інформація і бойові дії рівнозначні по руйнівній силі.

В зв’язку з цим в мене питання до наших колишніх представників влади і теперішніх: вам заважало-заважає запобігти подібним випадкам те саме, що поганому танцюристу?

Дякую за увагу. Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Абнімашкі і рашка. На злобу дня
Please follow and like us: