Балада про харцизького Зорро

У цивілізованому світі життя триває. У цивілізованому світі люди хочуть винайти ліки від раку чи від СНІДу. А в окупованому кацапами Донецьку все як завжди: пришелепкуваті недоумки бухають і те, шо погано лежить постійно пИздять[шоб не згнило, ага].Є така гоп-контора, що називається 2 МСБ динири, ну типу другий мотострілковий бат, а не мавпи сука біснуваті, як ви подумали. Воєни цього міжгалактичного зоряного загону вбили всіх агентів сбУ у мертовому морі, якщо хто не в курсі. Також саме вони і ніхто інший боронять небо Донецька від страшних марсіан з тернопільським акцентом. Кількість збитих повітряних човнів марсіан воєнами 2 мсб динири вимірюється тисячами давно вже, бо на озброєнні в дриндиди є нано-перегаростріл. Але… Кляті марсіани не полишають думки збудувати концтабір в Макіївці, тому війна триває кожен день та щохвилини.

Стоп. Шось я відволікся від основної теми. В 2 мсб диридидиди стався шкандаль страшний, дуже страшний. Причина скандалу — харцизський Робін Гуд. Чи донецький Зорро. Хуй його знає, одним словом, як правильно цього недоумка називати. Справжнє ім’я героя — Церуш  В’ячеслав Володимирович. Народився  він у місті Донецьк, але прописка в нього у місті Харцизьк.

40 -річний баклан — цілий  командир танкової роти танкового батальйону 11 омсп динири. Він, щоправда, робінгудить трохи по-своєму: знищує горілку літрами і не роздає бідним ніхуя. Проте… Проте все одно він герой шопіздєц. Після кожної вдалої військової операції по знешкодженню горілки, командира танкової роти одразу тягне на подвиги.Проте, якби не агенти сбУ в його оточенні, то він би дійсно звершував подвиг за подвигом, а не стріляв по своїм ж бойовим абізянам. Ні, не з танка стріляє бібізяна. Але з автомата чи пістолета може запросто. Все залежить від того, скільки йому агент ЦРУ в стакан напхає шмурдяка.

Коротше кажучи, все дуже серйозно і воєн Церуш страшний, як туалет на жд в варонєже. Після того, як чудо набухається, то він шо робить: їде на так звані нульові позиції динири, робить морду «яколомболейтенант, блядь» і шукає всіх тих, хто може бути тим самим зрадником ідей недоросії, допитує і стріляє в них. Суд присяжних — це для дебілів. Ватан вважає, що після того, як він знищить грамів 350 шмурдяка, в нього відкриваються супер здібності в галузі дедукції та в сфері розслідувань. Тому алгоритм дій  камандіра танкової роти після вживання[асвабаждєнія] горілки простий: поїхати на передові позиції бухим, вистрелити в зрадника-в небо-в трансформера в небі Донецька чи тупо забухати з особовим складом.

Страшно, правда? Кляті солдати НАТО мають боятися придурка, який їбошить ватанів по п’яні на нульових позиціях дирдиди. Але і це ще не всі супер здібності пришелепкуватого алкоголіка. Крім того, що ватан володіє чорним поясом по галюцинаціям в позі лежачи, він ще й чарівник.

Точніше маг. Точніше чаклун. Точніше відьмак. Камандір трєтєй танковой роти диринди Церуш знає настільки потужні та стародавні закляття, що солярка за 15  хвилин перетворюється на повітря. Ну або тоді, коли камандірь хоче забухати. Останній місяць був важким морально для ватанів, якшо хто не в курсі. Тому чародій чаклував ледве не кожен день.

У підсумку, комісія з кацапстану виявила, що за допомогою заклять та древніх ритуалів, з танкової роти зникло 1,5 тони солярки. Відьмацтво — це є таємниця, тому камандірь танкової роти ватанів не захотів розказувати про свої здібності кацапським ревізорам, а звинуватив у нестачі мишей-солярогризів, яких винайшли генні інженери в секретній лабораторії Чернігова та відправили у зону бойових дій на Донбасі по наказу ЦРУ.

Кацапи майже повірили чаклуну, проте відсторонили його від виконання обов’язків, а також «звільнили» другого чаклуна, з яким камандірь танкової роти полюбляв бухати і папіздєть о вялічіі расіі. Другого чаклуна, громадянина великої і немитої, позивного на ім’я Сотник, начальника штабу 2 мсб, бігом забрали до рф. За 1,5 тони пального, яке випили кляті коти, тепер буде нести відповідальність саме донецький колаборант.

Мораль: коли вата кидає вату — це прекрасно. От би камандіра танкової роти дириндиди розстріляли його ж ватани…. Я б зрадів. Дуже.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.
Рабов вышлем по почте 

Реквизиты в меню сайта.
Всем спасибо за участие в развитии

Please follow and like us: