Час вбиває росію

Автор: OSINT22

Назріла цікава ідея з використанням грубого статистичного методу.

У 1941 році коли Німеччина напала на свого «ситуаційного союзника» (по дерибану Республіки Польща та Балтійських країн), домінуючи по якості оснащення своїх підрозділів, навичок і теоретичних вмінь свого командування, вона змогла впродовж 6 місяців досягти встановлення лінії фронту по р. Міус біля Ростова. Надалі бойові дії у зазначеному регіоні безперспективно тривали до осені 1942 року. Таким чином, враховуючи ще бойову активність Третього Рейху в інших регіонах світу, від західних регіонів України аж до самого її сходу німці змогли подолати шлях (грубо візьмемо 1200 км) приблизно за 180 днів. Тобто темпи німецького наступу на українському напрямку (по всьому фронту) сягали в середньому 6 км за 1 день.

За 120 днів вторгнення, орки по двом значно меншим напрямкам змогли зафіксувати лише наступні результати: 417 км від відрізку «Маріуполь — Херсон» (маємо 3,4 км за добу) та на відрізку від ОРДЛО до Лисичанська приблизно 87 км (0,7 км за добу. Усереднимо і матимемо темп наступу 2,7 км за 1 день. І це при врахуванні того факту, що більша частина території лівобережного півдня України була захоплена впродовж перших місяців вторгнення.

Якби ми на часовій шкалі поділили цей показник по місяцям, ми б мали значно вищі темпи наступу в перші місяці вторгнення (в силу прорахунків в обороні на південному напрямку + просування на півночі на Київському напрямку). І навпаки, на даному етапі вторгнення середні місячні темпи наступу були б значно менші (до 0,5 км за добу). Для нас ключовим показником виснаження окупаційних сил слугуватиме саме ця цифра. З кожним днем цей показник для окупантів буде падати до того часу…поки не настане зима, під час якої фронт стабілізується і москва, ймовірно, буде просити про переговори, а заодно відновлювати свою боєздатність (наскільки зможе, адже техніку не відновиш).

Наразі до вересня-жовтня 2022 року триватиме друга фаза війни: по суті розмін територій із нанесенням суттєвих втрат боєздатності окупантам.
Це те, чого в свій час не мала жодна держава, яка воювала з росією: ані Грузія, ані Чечня. Окрім цього, ми найбільш подібні з усіх жертв до супротивника по паритету сил (подібні по чисельності, а по якості і мотивації — переважаємо).

Нагадаю, що першою фазою війни можна вважати поразку та масовий відступ з північного напрямку і Київщини, оскільки окупанти зрозуміли, що Київ взяти наразі неможливо і раціональніше перекинути ударний кулак на схід.

Тому, якщо грубо проводити аналогії з Другою світовою, при наявності достатнього озброєння та продовження підтримки з боку Заходу, ми зможемо піти в контрнаступ із середини весни наступного року, на той час наступальні можливості росії будуть виснажені.

Окремо хочу розписати за питання «розміну територій». В ідеалі для нас в пріоритеті збереження людських життів. Поточна стратегія нагадує класичну стратегію в боксі: ми вміло «парируємо» удари противника, відходимо коли потрібно, наносимо одиночні влучні удари. І чекаємо, на слушний момент, зокрема, на 10 раунд, щоб різко відправити супротивника в нокдаун.

На жаль, я не маю сумніви, що в короткостроковій перспективі ворогу вдасться просунутись і далі, захопивши Лисичанськ і застрягши в Краматорській агломерації: це трагедія для мирного населення. Проте сам відхід відкриває нові можливості: логістичні ланцюги окупаційних військ розтягуються, арсенали та запаси лишаються позаду, через річку Сіверський Донець доведеться налагоджувати переправи, які беззаперечно будуть уражатись нашими силами.

До зими, росія почне ще більше відчувати вплив санкцій, її будуть оточувати тимчасово окуповані території зі зруйнованою інфраструктурою та руїнами, місцеве населення на окупованих територіях почне ще більше вороже ставитись до окупантів в силу значного погіршення якості життя. Також я сумніваюся, що росіяни зможуть дійти до зими до західних меж Донецької області.

Врешті, цікавим буде поглянути на ситуаційну мапу у листопаді цього року, аби підвести підсумки і визначити середній темп наступу окупантів.

А поки що, час вбиває росію.

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Час вбиває росію
Please follow and like us: