Цвєточкі для суркова. Уже скоро

Автор: Фашик Донецький

Почну трохи здалеку. Якщо хто не знає, то саме сурков, він же асланбєк дудаєв, є ідеологом та так званим архітектором динири та линири. Саме ця людина створила фейкову ідеологію, цінності та лобіювала вторгнення рф в 2014 році. Саме асланбєк дудаєв готував підгрунтя, як політичне, так і в інформаційному просторі для створення фейкових «рєспублік» на території України.

На це все сурков отримав ну дуже багато грошей від москви, частину яких він забрав для власних потреб — вкрав тобто (за що і був посунутий з так званого владного олімпу на росії).
Також потрібно зауважити, що сурков — це людина гру рф і що саме ця спецслужба відповідає за міжнародні інтервенції москви, окупацію Криму, окупацію частини Молдови та Грузії.

Крім того, сурков є палким шанувальником «генію» путіна і має доволі непогані відносини зі старим їбаньком на ім’я вова. Саме через це йому фактично пробачили фюрер та його найближче оточення провал операції на сході України в 2014 році, яка стала не повторенням Криму, а пасткою та борговою ямою для всього російського бюджету (сурков особисто обіцяв вихід на межі Донецької та Луганської областей без боїв, як в Криму).

Але після повномасштабного вторгнення рф у асланбєка дудаєва туманні перспективи. За інсайдерською інформацією з москви та взагалі з регіонів рф, мені стало відомо, що саме суркова роблять винним у провальній війні проти України. І, що найцікавіше — звинувачують асланбєка не пішаки, а далеко не останні люди із владних структур рф.

Насамперед, асланбєку інкримінують розкрадання коштів на політичну підготовку перед вторгненням. За різними оцінками, тільки на політичні партії в Україні, проросійські, кремлем було витрачено від 5 до 8 млрд доларів. Саме ці партії мали зробити вторгнення росії максимально комфортним для рф, з мінімальними втратами та забезпечити медіа підтримку. Фактично, сурков обіцяв розіграти переможний грузинський сценарій 2.0, за виключенням деяких поправок.

Проте, як ви самі прекрасно бачите, з цвєточкамі росіян не зустріли. І саме це інкримінують асланбєку військові, які стверджують, що надвеликі втрати армії рф, в першу чергу (в тому числі іміджеві), не є ознакою слабкості армії рф. Починаючи з начальників дивізій та на ще вищих керівних посадах в армії рф, винним у провалі вторгнення в Україну, вважають одну людину — суркова. Сурков, як вважають військові, тупо розікрав гроші, що були виділені на підготовку для вторгнення в Україну і саме його потрібно покарати в першу чергу.

Мораль. Де тут перемога? А її немає. Принаймні не видно (поки що). Але треба розуміти, що на фоні невдач армії окупантів, вже шукають винних і що клієнти на отримання «чорної мітки» вже є.

Також слід зазначити, що чвари між гру рф та армією рф, як мінімум на руку армії України (особисто я чекаю вбивств знакових у шпигунському світі «лампасів» та розвідників).

Крім того, є ну дуже великі питання до асланбєка від генералів рф щодо блокування рахунків закордоном вищому керівництву та неможливості більше потрапити в ЄС — сурков обіцяв, що європейці схавають і це.

Саме тому, особисто я не здивуюсь, що в найближчому майбутньому, а точніше за 7-10 днів, асланбєк помре. Не знаю, як це (вбивство тобто) відбудеться конкретно і за яких обставин, проте не бачу в асланбєка жодних шансів вижити.

Але для суркова є і хороші новини: в пеклі він зустрінеться зі своїм кумом — захарастом динирійським (захарченко тобто) і обговорить плани щодо Києва. Залишилося тільки в кафешці чайку з полонієм попити. І все

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Цвєточкі для суркова. Уже скоро
Please follow and like us: