Дякую за Службу, Козаче!

Автор: Добрий Шубін

Сьогодні я хочу торкнутися дуже цікавої теми. Чому українською? Бо на цю тему можна казати тільки  Божою Мовою, то я Вам як російськомовний житель Донбасу кажу. Вважаю, що маю право підіймати такі питання, бо трошки маю відношення до боротьби з російськими окупантами. 

На мою думку, воююча країна на державному рівні повинна  приділяти таким речам особливу увагу. Але я та мої однодумці вже давно не чекаємо підтримки від усяких там «відомств» та «міністерств». Тут треба передати особливий «привіт» «мінніх#я», ефективність якого треба вивчати з боку математики, бо то абсолютний нуль. 

Саме тому сьогодні я звертаюсь до читача. Ми з Вами здатні кардинально змінити ситуацію у цьому питанні, як вже робили це багато разів. Пригадайте тільки волонтерський рух, від якого конкретно всралася одна окрема «свєрдєржава». Ми можемо усе, абсолютно. Так давайте продовжимо змінювати нашу Країну  на краще. 

Кожного дня хлопці на передовій боронять нашу Україну. Кожного дня – гра зі смертю, нереальне психічне і фізичне навантаження. Ворог кожного дня атакує. Снайпери, ДРГ, дистанційне мінування, артилерійські обстріли з житлових кварталів – це тільки незначна частина того кошмару, що там відбувається. Це може винести тільки дуже і дуже мотивована людина. 

Бойовий Дух – та риса, яка від прадавніх часів відрізняла Українців. І саме це – основна ціль ворога. Вони намагаються зламати нас військово, інформаційно, економічно. Але головна ціль для них – Наш Незламний Дух. Бо розуміють, що Українці знайдуть достатньо покришок та набоїв для любого ворога. 

Подивитесь на бюджети їхньої пропаганди – вони колосальні. І на території нашої країни також. Через мережу зрадників та корисних ідіотів в свідомість нашого суспільства вони хочуть інтегрувати свої деструктивні ідеї. На це витрачаються мільйони доларів. Фейкі, дезінформація, інформаційні операції – це ціла армія орків. Але ми давно вже вивчили цю гидоту і розуміємо як їх правильно п#здити. Пропоную кожному читачу особисто помножити на нуль їхні зусилля і бюджети.

 Кожного разу, коли Ви зустрічаєте Українського Воїна – привітайте його словами «Дякую за Службу, Козаче!». І чим більше таких людей буде у суспільстві — тим краще. Уявіть собі ситуацію, коли Воїн заходить у маршрутку і чує привітання хором «Дякую за Службу, Козаче!». Щось мені підказує, що ватне бидло за кермом, яке тільки що думало почати скулити, що «я тебе туди не посилав» і «то не моя війна» тому «оплатіть проїзд», тихенько закусить намордник. То дуже просто, але стоїть мільйонів з кацапського бюджету. А Український Воїн відчує ще більшу підтримку свого Народу. Обізяни самі назвали наших хлопців «кіборгами», бо то так і є. Разом ми можемо усе – пам’ятайте про це!

 

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

                  С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Дякую за Службу, Козаче!
Please follow and like us: