Джеймс Бомж. Лохбастер

Чергове дно пробИто. Я вітаю з цим абсолютно всіх прихильників недоросії. Ніхто не сумнівався звісно в тому, шо для кацапів мораль — це така хуйня, яку можна вертіти саме в той бік, який тобі це потрібно. Проте… Проте я дуже хочу шоб ви побачили цей лютий треш, воно того варте.

Лохбастер сам ось тут за посиланням. Прошу не дивитися бомжастер тих, в кого повний шлунок, бо може бути біда.

https://youtu.be/2VaVodCiU0Q

Тадаммм! Шо ми бачимо на відео? Ми бачимо йобанийпіздєц, фільм жанру найдибільніше домашнє відео, який таки візьме премію оскар в пєнзє.

Розказую ноу-хау від пиздоглуздуватих, лайфхак як підняти собі зарплату в мигиби. Не треба ржати, записуйте і вчіться.

Робим морду ліца дуже серйозною, типу ми продали Батьківщину не за ковбасу і гуманітарку, а за мішок баксів. 150 шмурдяка на груди приймаємо і…. І наливаєм ше грам 200, на всяк випадок, шоб не згнило і солдати НАТО не забрали.

Иии … Тепер можна вирушати на пошуки диверсантів… Ви всє умрьотє, бля! Бійтеся мене, бо працюю в мигиби!

Але є проблема. Малеееенька проблема. Кляті дівєрсанти Хунти не носять темні плащі влітку та темні окуляри. Проте труби горять та палають, конче треба забухати сьогодні. Куда бєжать? Кого дєржать? Хуй його знає. Проте поригати ну дууууже хочеться, аж зуби нахуй зводить. Треба шось рішати, бо ітз тайм  поригати.

Ха! Вихід є. Записуйте і не смійтеся, це секретні технології по пошуку диверсантів:

Виходим на вулицю і хапаєм трьох бомжів нещасливих. Людям тупо не пощастило, проте пощастило мигиби — в них є диверсанти тепер. Ну і премія звичайно.

Аморально? Та похуй. Мораль в стакан не наллєш. Лишилось записати відео треш для ватних дебілів — зізнання в тому, шо бомжі — це диверсанти. Звучить тупо та не серйозно? Па-ху-ю, пиздоглуздуваті схавали треш про піну монтажну, схавають і кіно про Жан Клодів Ван Бомжів.

Камера! Мотор! Поїхали! Ухтижбля… Як би самим не заржати… Сукааааа… І є дебіли, які в це повірять… Але хуй на них, пива хочеться як хуйлу Маріуполя, тому треба терпіти та тримати себе в руках.

Піііііздєц. Не пощастило нам. Оце так улов… Два бомжа ше якось вміють хоч трохи балакати, а третій… Бля, таке враження шо він з дурки втік. Але то все деталі незначні, ніхто нічого не зрозуміє.

Камера! Мотор! Дубль номер 358, триллер Джеймс Бомж і правосєкі! На Львов, блядь! Стоп! Сука, от хто заржав на 3 хвилині і 17 секунді нашого фільму? Може перезнімемо? Хто сказав «ну і похуй»? Молодець, чувак. Досить голову морочити, проканає.

Оу, ти! Як тебе там … Ну, ти, вася в формі, шо запитує про прапори у бомжів! Ну ти ваааащє красавчік! Талантіщє! Бомжі ледве шлакоблоками не какають, коли ти таким командним страшним голосом питаєш про причетність до Правого Сектору. Молодець, малий, півасік тобі забезпечено.

Бля. Хто повірить в то, шо телепень, який не міг сказати словами число 30, зміг порахувати 900 фублів? Він ж число 30 показує на пальцях двума руками. Ті самі шо вірять в концтабір під Маріуполем? Прийнято, схаває бидло, нема питань.

Куррррва! Третій «дівєрасант» не може вимовити слово Оксана. Це не палєво? Може бомжа піти впиздячити, шоб навчився говорити нормально та вжився в образ скоріше? Шо значить «ми вже пиздили, але толку нема, почав сильніше шшшепелявити»? Альо! Наш Бомж Уілліс не може вимовити слово «Оксана» на 7-й хвилині 24-й секунді відео!  «асссс», «апссс», «ассана», «апссссана» — це, як на мене, палєво шопіздєц. Підкажіть цьому дівєрсанту як звучить слово  «Оксана», але не спаліться, акуратно. Хто сказав «похуй, пішли бухати?» підтримую! Віддавайте відео кацапам, хай радіють новим «дівєрсантам».

Курва, та досить в тих нещасних питати про флаггг Правого Сєктора і пластид, вони зараз признаються шо сталіна вбили і світову фінансову кризу організували. Пішли поригаєм, завтра ше когось піймаєм.

Мораль: диверсантом чи агентом марсіанських спецслужб на окупованих територіях стати дуже просто — треба просто бути не в тому місці і не в той час. Вітаю ватних йолопів з черговим дном. Чекаю на ютубі відео зізнання хунто-собаки-диверсанта і кішки-снайпера-ноцизда від  «їбаньки тв». Ви зможете, я в вас вірю.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.
Рабов вышлем по почте

Реквизиты в меню сайта.
Всем спасибо за участие в развитии

Please follow and like us: