Геноцид у Республіці Комі. Виготовлено в москві

Автор: Фашик Донецький
 Те, що кремль утискає права корінних народів рф ні для кого не є секретом. На росії є лише титульна нація — так звані русскіє. Всі інші нації, чиї території колонізувала москва, є накшталт місцевих туземців другого чи навіть третього сорту, які, мають бути до гробу вдячні росії за знищення мови, історії і культурної спадщини в обмін на російський паспорт. В свою чергу, корисні копалини регіонів рф використовує сугубо для особистого збагачення, а не для розвитку чи підвищення соціальних стандартів місцевим жителям.

 Однією з таких колонізованих територій є Республіка Комі, що знаходиться західніше Уральських гір. Більш ніж 70% території Комі займають незаймані людьми ліси. Також регіон має на своїй теоиторії золото, алмази, бокситові руди, природній газ, вугілля, торф, фосфорити, сіру, гіпс, доломіти, кварцити, титанову руду, залежі флюориту, гірського кришталю. Печорський вугільний басейн є другим в рф за розмірами, 131 родовище нафти, 132 родовища природнього газу, майже 5 тисяч родовищ торфу, 50% від усіх запасів титанових руд також знаходяться саме в Комі, 30 млн гектарів лісів — все це має на своїх територіях колонізована рф Республіка.

 Що Комі отримує натомість? Коронавірусний геноцид. Це не я сказав, це «Нью-Йорк Таймз» таке написав

Геноцид у Республіці Комі. Виготовлено в москві
Геноцид у Республіці Комі. Виготовлено в москві
Геноцид у Республіці Комі. Виготовлено в москві

 Цікавим є те, що станом на 2020 рік населення Комі становить всього 820 тисяч чоловік. Погодьтеся, коли б хоч частка з продажу корисних копалин залишалася в регіоні, то легко було б зробити з Республіки щось по типу Шарм-ель-Шейху. Проте кремлю це непотрібно і проблеми регіону абсолютно не цікавлять москву, бо є місця на карті світу, де гроші з російського бюджету більше потрібні — Донбас, Сирія чи та ж сама Італія більше заслуговують на гуманітарну допомогу з боку рф, ніж мешканці Комі.

 Також слід зазначити те, що згідно перепису населення 2010 року 76 % населення Республіки володіли рідною мовою, а комі мова вивчалася разом з російською в школах і була обов’язковим предметом. В 2017 році представники москви намагалися змусити другосортних росіян, тобто жителів Комі, вибрати в школі ту мову, яку їх дітям мали викладати в якості саме рідної, проте план не спрацював — в Республіці жителі швидко зреагували на утискання і не тільки підписи зібрали в підтримку комі мови, а ще й мітинг провели. До речі, народ Комі доволі гордовитий — в 2011 році голова Республіки оголосив самого жиріновського персоною нон грата через образу на теледебатах, де пенсіонер-нацист висловився про те, що «куда не приеду, везде русские, даже в Сыктывкаре, столице Коми — русские, а коми в меньшинстве»

Геноцид у Республіці Комі. Виготовлено в москві
Геноцид у Республіці Комі. Виготовлено в москві

 Ось вам ще декілька прикладів того, що корінні мешканці Комі вже ситі по горло московським шовінізмом

Геноцид у Республіці Комі. Виготовлено в москві

 І ось скрін з сайту столичного інтернет журналу Республіки за 2012 рік

Геноцид у Республіці Комі. Виготовлено в москві

 Як бачите, народ Комі не боїться називати речі своїми іменами і йому доволі таки давно обридла відверта нацистська політика з боку офіційної влади щодо корінних народів рф. Проте москва добре знає методи для приборкання тих, хто не задоволений режимом путіна і діє зазвичай передбачувано. Саме тому «Нью-Йорк Таймз» звернув увагу на те, що маштаби епідемії в Комі навмисне приховуються офіційною владою — погодьтеся, непоганий можна показовий удар кнутом зробити для тих, хто не хоче вивчати «государствообразующій язик», якщо тупо забити на проблеми Республіки під час пандемії. Особисто я тут бачу явний аналог Голодомору в Україні, різниця тільки в тому, що замість того, щоб відбирати хліб, апарати штучної вентиляції легенів та взагалі будь-яка гуманітарна допомога не йде туди, куди потрібно, а використовується для піар потреб москви. Хоча … Нічого дивного: якщо повмирають всі ті, хто не згодні з тим, що є лише одна вища каста в ієрархії національностей рф, то завжди можна буде заселити території тими, хто не хоче вивчати будь-яку мову, окрім російської, а місцевих жителів з їх звичаями та історією будуть вважати бандерівцями. Чому ні? Схема працює як годинник і неодноразово випробувана на живих людях.

 Епілог. Республіка Комі — це аналог Донбасу з нафтою, газом, золотом, алмазами та іншими корисними копалинами з кількістю мешканців, яка трохи більша за число жителів Запоріжжя. Враховуючи те, як кремль намагається приборкати тих, хто не хочуть миритися з відвертими нацистськими ідеями москви і абсолютне небажання допомагати Республіці, дуже скоро столиця Комі, Сиктивкар, має всі шанси стати більш знаменитою, ніж сумнозвісне місто Ухань, а нащадки чекістів можуть записати собі в графу «досягнення» ще й етноцид народу комі.

 Цікаво, коли активісти та небайдужі мешканці Республіки свідомо порушать карантин і зберуться на несанкціонований маштабний мітинг проти знищення народу Комі? Думаю, ми побачимо в інтернеті кадри заворушень та акцій громадянської непокори офіційній владі рф з боку тих, хто насправді кормить москву, на протязі місяця. А ви як вважаєте?

  Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Геноцид у Республіці Комі. Виготовлено в москві
Please follow and like us: